• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Šviečiamoji gyvulininkystės programa

Telšių „Atžalyno“ progimnazijoje startavo Šviečiamosios gyvulininkystės programos „Augink, rūpinkis mylėk“ III modulis. Rugsėjo 28 d. vyko pirmasis Šviečiamosios gyvulininkystės renginys vaikams – teminė valandėlė „Augink, rūpinkis mylėk“. 63 penktokai, žiūrėdami filmuotą medžiagą ir atlikdami užduotis, susipažino su galvijininkyste, kiaulininkyste, arklininkyste, avininkyste ir ožkininkyste. Mokiniai aktyviai atsakinėjo į klausimus, piešė plakatą „Ūkio augintiniai“.

Spalio 12 d. penktokai klasės valandėlėse susipažino su Šviečiamosios gyvulininkystės programos III modulio pirmu skyriumi – „Pieno kelias“. Vaikai noriai dalinosi žiniomis, kūrė pasakos pabaigą, minė mįsles, piešė gyvulėlius, kuriuos augina jų seneliai, atliko įvairias kitas užduotis.

5b klasės vadovė Asta Daukantienė

 

Lankytojų skaitiklis