• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Advento renginiai „Atžalyne“

Artėjant didžiosioms metų šventėms džiaugiamės nuveiktais darbais, prasmingais renginiais. Adventą pradėjome tradicine Advento vainikų pynimo popiete kartu su mokiniais, jų tėveliais ir mokytojais.

Popietės pabaigoje kanauninko Andriejaus Sabaliausko pašventinti vainikai papuošė progimnazijos fojė, klasių kabinetus, mokinių namus bei Katedrą. Tą vakarą buvo pašventinta ir prakartėlė, kurią paruošė technologijų mokytojai.

Kiekviena Advento savaitė buvo paminėta uždegant Advento žvakę progimnazijos fojė ir mokytojų kambaryje. Į Jėzaus gimimo džiaugsmą, skaitydami Šventojo Rašto istorijas, gilinomės kartu su mokiniais ir mokytojais. Kiekvienas įsipareigojome daryti gerus darbus, džiuginti savo artimuosius, dėkoti Dievui už mums duotą viltį, priimti Jėzų į savo širdis, kad Kalėdas sutiktume su džiaugsmu ir palaima. Antrą Advento savaitę būrelio „Einu su Kristumi“ nariai mokytojams parodė trumpą, kviečiančią susimąstyti, kompoziciją „Rankos“. Pirmą kartą visus džiugino prie mokytojų kambario žaliuojanti eglutė, kurią papuošė mokytojai. Vyresniųjų klasių mokiniai per tikybos pamokas vykdė projektą „Ką žinome apie Adventą?“ ir savo darbus pristatė pradinių klasių mokiniams. Pradinių ir penktų klasių mokiniai kūrė laiškus Jėzui ir paruošė parodėlę skaitykloje. Karpinių parodą organizavo dailės mokytoja. Mokiniai rašė bei siuntė laiškus ir sveikinimus vieni kitiems, nes visą Advento laikotarpį veikė „Kalėdinis paštas“, kurio veikla rūpinosi penktokai ir jų auklėtojos. Aktyvieji Mokinių tarybos, „Progimnazijos garbės“ nariai buvo apdovanoti kelione į Vilnių.

Paskutinę dieną iki Kalėdų atostogų visa bendruomenė rinkosi į aktų salę, kur menų, teatro būreliai parodė nuostabią adventinę programą. Šventėje dalyvavo Katedros administratorius, kanauninkas Vygintas Gudeliūnas, Telšių rajono savivaldybės tarybos narė Laima Jurytė-Zakarauskienė, Švietimo skyriaus vyr. specialistas, progimnazijos kuratorius Arūnas Juška. Tądien mokytojai vedė netradicines pamokas, pradinukai organizavo Dieną be pamokų, 5c ir 7b klasių mokiniai kartu su klasių vadovėmis apsilankė Klaipėdoje.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis