• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Meninio skaitymo konkursai

Sausio 22 dieną progimnazijoje vyko tradicinis meninio skaitymo konkursas, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui. Jame dalyvavo septyniolika 5 – 8 klasių mokinių. Skaitovai deklamavo eiles apie Lietuvą, įtaigiai perteikė prozos kūrinių išmintį. Nugalėtojais tapo ir į zoninį konkursą pateko 6b klasės mokinės Brigita Sankauskaitė ir Gintė Trijonytė, 6c klasės mokinys Armandas Bieliauskis ir 7a klasės mokinė Ema Ežerskytė.
Sausio 23 dieną į mūsų progimnazijoje vykusį zoninį skaitovų konkursą sugužėjo nemažas būrys mokinių iš „Džiugo“ ir Luokės Vytauto Kleivos gimnazijų bei Žarėnų „Minijos“ pagrindinės mokyklos. Geriausi skaitovai buvo renkami iš 5 – 8 ir 9 – 12 klasių grupių. Pirmąją vietą konkurse laimėjo Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos 6 klasės mokinys Pijus Jotka , 6 klasės mokinė Brigita Sankauskaitė ir 7 klasės mokinė Ema Ežerskytė iš „Atžalyno“ progimnazijos, IV klasės mokiniai Laurynas Petraitis ir Ernestas Stankus iš „Džiugo“ gimnazijos. Jie dalyvaus rajoniniame meninio skaitymo konkurse, kuris vyks vasario 1 dieną Telšių Žemaitės dramos teatre. Linkime jiems sėkmės.

Lietuvių k. mokytojų metodinė grupė

 

Lankytojų skaitiklis