• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tarptautinė pagyvenusių žmonių diena

1990 m. gruodžio 14 d. Jungtinių tautų organizacijos Generalinė asamblėja paskelbė spalio 1-ąją Tarptautine pagyvenusių žmonių diena. Šią dieną skatinama atkreipti dėmesį į senėjimo problemas, pagyvenusių žmonių gyvenimo sąlygas, ugdyti jaunų žmonių pagarbą senyvo amžiaus žmonėms.

Šiemet jau 11 metus iš eilės būrelio „Piliečio žadintuvas“ nariai su vadove istorijos mokytoja Vytauta Nekrašiene ir socialine pedagoge Laima Kuzminskyte vyko į Senelių globos namus pasveikinti garbingo amžiaus žmones su jų diena. Buvo surengtas pasirodymas su gražiausiais žodžiais ir dainomis. Senoliams padovanojome įvairiaspalvių balionų. Atsisveikinant senjorai šiltai padėkojo. Manau, kad tą dieną, mes juos nudžiuginome ir pralinksminome. Tikiuosi, ši graži tradicija tęsis dar ne vienerius metus.

„Piliečio žadintuvo“ narys Domantas Karpys

 

Lankytojų skaitiklis