• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5 d. mūsų progimnazijoje tradiciškai buvo paminėta Tarptautinė mokytojų diena. Tą rytą mokytojai, vos tik peržengę progimnazijos slenkstį, buvo pasitikti mokinių su rožėmis. Juos sveikino Mokinių tarybos atstovai. Aštuntų klasių mokiniai, jų vadovės ir dailės mokytoja paruošė staigmeną mokytojų kambaryje. Ant stalo kūrybiškai buvo pavaizduota Lietuva ir jos regionai. Aštuntokai įvardino, iš kokių Lietuvos regionų į mūsų progimnaziją dirbti yra atvykę mokytojai. Po to džiugino visų širdis smagia programėle. Taip pat visus nustebino didelis plakatas „Esame tokie, kokie esame“, kuriame mokiniai pavaizdavo save, savo mintis bei charakterio savybes. Ir negali pykti, nes mokiniai yra tokie, kokie yra... 

Mokytojų kolektyvą sveikino ir  Telšių rajono savivaldybės meras Petras Kuizinas, Švietimo ir sporto reikalų skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė bei padovanojo saldžią dovaną – tortą.

Jau tradicija tapo šią dieną organizuoti „kitokias“, netradicines pamokas pradinėse klasėse. Net 21 pradinių klasių mokinių tėvelis vedė pamokas. Keletą pamokų pradinėse klasėse vedė ir aktyvieji Mokinių tarybos nariai.  Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė pasidžiaugė, kad tėveliai ir mokiniai atsakingai, nuoširdžiai buvo pasiruošę pamokoms. Šis gražus bendradarbiavimas stiprina mūsų bendruomenę. Nuoširdžiai esame dėkingi tėveliams ir tikimės tęsti šią gražią tradiciją.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis