• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Pasaulinė sveikinimosi diena

Atmintinų dienų kalendoriuje yra neįprastų švenčių, kurias vis daugiau žmonių linkę švęsti. Ne kiekvienas žino, kad lapkričio 21-oji yra Pasaulinė sveikinimosi diena. Jau tapo tradicija tai priminti mūsų progimnazijos mokiniams. Šios dienos veiklą organizavo skaityklos darbuotoja Dalia Krauzienė ir dailės mokytoja Ligita Kaziukonė.

Lapkričio 21-osios rytą, įėję į progimnaziją, išvydome užrašą „Pasisveikinkim“ ir mokinių piešinių parodą su pasisveikinimo žodžiais įvairiomis kalbomis. Skaitykloje mokiniai susipažino su sėkmingo pasisveikinimo taisyklėmis. Progimnazijos kabinetų duris papuošė priminimas apie sveikinimosi dieną.

Tai įkvėpė pasisveikinti ir prisiminti dainininko M. Mikutavičiaus dainos žodžius:

Pasveikinkit vieni kitus,
Juk tai daryti šitaip lengva.
Su saule, su pavasariu, su bet kuo –
Tegu visi nustemba.

„Bendraminčių“ būrelio narės Gabija Jonauskytė, Kornelija Noreikaitė, Kornelija Niuniavaitė

 

Lankytojų skaitiklis