• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Naktis mokykloje 2k18 – bendravimo maratonas“

Džiugi naujiena pasklido progimnazijoje – mūsų progimnazijos šaulių būrelis, vadovaujamas mokytojos Astos Daukantienės, ir mokinių taryba organizuoja renginį „Naktis mokykloje 2k18 – bendravimo maratonas“. Tai buvo labai įsimintinas renginys.

„Naktį mokykloje 2k18 – bendravimo maratoną“ pradėjome registracija. Klasėms buvo paskirti šaulių būrelio nariai-pagalbininkai, kurie nuvedė mokinius į poilsio zonas, padėjo jiems įsikurti ir išsirinkti lyderį, supažindino su numatoma veikla ir įteikė programas.

„Naktis“ prasidėjo 19 valandą. Visi susirinkome aktų salėję. Renginiui startą davė progimnazijos direktoriaus linkėjimas turiningo vakaro, energinga mankšta, kurią vedė Karolina ir Beatričė. Priminėme nakties taisykles ir programą. Na ir sušukome: „SKELBIAME PRADŽIĄ!“

Vakaras buvo kupinas įvairiausių užduočių, įdomios veiklos. Iš technologijų kabineto po visą progimnaziją sklido  kepamų picų, tortilijų kvapai. Choreografijos klasėje mokėmės šokti lietuvių liaudies šokį. Sudėtinga ir smagu buvo ieškoti lobio: turėjome panaudoti geografijos žinias, įjungti vaizduotę ir suvaidinti užduotis. Fizikos laboratorijoje atlikome įspūdingus bandymus. Sporto salėje žaidėme judriuosius žaidimus, futbolą. Kūrėme Lietuvos valstybės 100-mečio metraštį „METŲ ŽENKLAI“, į kurį sudėjome medžiagą apie mūsų šalies reikšmingiausius įvykius, prasmingus darbus, gražiausius žodžius Lietuvai.

Išvardintos veiklos buvo privalomos, bet jau 00.00 valandą galėjome rinktis ką veikti: eiti į diskoteką, žiūrėti filmą, eiti ilsėtis ar pažaisti stalo žaidimus. Sukūrėme havajietišką atmosferą veikiančioje kavinukėje. Labai greitai buvo suvalgytas didžiulis puodas kepintos duonos, kurią mums padovanojo direktorius.

Intensyvi įvairi veikla mus labai nuvargino, bet vis vien nesinorėjo miego. Ilgai dar girdėjosi krizenimas ir tylios šnekos, kurias kartais pertraukdavo kažkieno garsus knarkimas. Ryte smagiai pasimankštinome, pažiūrėjome sustabdytas renginio akimirkas, direktorius įteikė organizatoriams ir mokytojams padėkos raštus ir paskelbė „Nakties“ uždarymą.

Manau, kad organizatoriai: šaulių būrelis ir mokinių savivaldos nariai - tikri šaunuoliai. Visiems stengėsi sukurti jaukią atmosferą. Šio renginio metu pasisėmėme žinių, drąsos, geriau susipažinome su bendraamžiais, susiradome naujų draugų, sulaukėme labai daug šypsenų, kurios glostė mūsų širdis.

Visi dalyviai ir renginio organizatoriai sakome AČIŪ už ištvermę ir kartu praleistą laiką klasių vadovėms Laimai Baltrukonienei, Vytautai Nekrašienei, Jūratei Šliažienei, Marytei Beinorienei, Birutei Raibužienei bei mokytojoms Loretai Jankauskienei, Sonatai Kazokevičienei, Dinarai Dacienei, Jadvygai Martinkienei, Ligitai Kaziukonei. Ačiū tariame ir direktoriui bei pavaduotojai Jadvygai Dapšienei, kurie pritarė šio įsimintino renginio idėjai. Visų „Nakties“ dalyvių vardu labiausiai noriu padėkoti šio puikaus renginio organizatorei  mokytojai Astai Daukantienei.

Labai norėtume, kad mus, aštuntokus, kitais metais pakviestumėte ir priimtumėte į renginį „Naktis mokykloje 2k19“.

Šaulių būrelio narė 8b kl. mokinė Karolina Noreikaitė 

 

Lankytojų skaitiklis