• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Įsimintina jaunųjų šaulių išvyka

Visuomet su didžiausiu nekantrumu laukiame Jaunųjų šaulių būrelio išvykų. Šiemet  spalio 20 – 21 d. vykome į Pavandenę, į jaunųjų šaulių naktines orientacines varžybas „Pažink savo kraštą 2017“, skirtas paminėti 2017-uosius – Piliakalnių metus.

Į buvusią Pavandenės mokyklą atvykome vakare, išklausėme paskaitą „Propaganda“ ir ruošėmės orientacinėms varžyboms. Trasa buvo sunki. Vadovaudamiesi žemėlapiu ir kompasu iš pradžių pasiekėme pirmąjį piliakalnį, o vėliau kiek klysdami ir kitus pažymėtus taškus. Bridome per purvynus ir po trijų valandų grįžome į mokyklą. Parėję galėjome eiti žaisti, linksmintis diskotekoje ar ilsėtis į savo kambarius. Penktą valandą ryto pasigirdo: „Evakuacija!“ Visi išbėgome į lauką, kur buvo pranešta, jog dėl gaisro reikėjo palikti pastatą. Po evakuacijos aptarimo ėjome toliau ilsėtis. Kitą dieną vyko šaudymo varžybos. Renginys baigėsi apdovanojimų ceremonija. Buvo pagerbti geriausi orientacininkai ir šaudymo varžybų nugalėtojai.

Ačiū mūsų Jaunųjų šaulių būrelio vadovei Astai Daukantienei už įsimintiną išvyką, patirtus įspūdžius ir dar vieną savęs išbandymą.

Jaunoji šaulė Karolina Noreikaitė

 

Lankytojų skaitiklis