• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tarptautinė mokinių konferencija „Startas savanorystei – mokinys savanoriškoje veikloje”

Balandžio 18 d. Klaipėdos „Versmės” progimnazijoje vyko mokinių konferencija „Startas savanorystei – mokinys savanoriškoje veikloje”. 

Direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jadvygos Dapšienės iniciatyva šioje konferencijoje dalyvavo ir mūsų progimnazijos Mokinių tarybos nariai Nerijus Gustys, Ieva Jankauskaitė, Valda Kniukštaitė, Kornelija Gargasaitė, Karolis Mickus. Ieva Jankauskaitė (vadovė J. Dapšienė) skaitė pranešimą „Savanorystė Telšių „Atžalyno” progimnazijoje”. Taip pat pranešimus skaitė ir nevyriausybinių organizacijų atstovai. Konferencijoje buvo diskutuojama, kas ta savanorystė, kaip ir kur galima savanoriauti, ką žmogui duoda savanorystė, ko reikia, kad būtum geru savanoriu.

Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijoje yra šaunių savanorių ir kviečiame visus būti aktyvius ir savanoriauti ne tik savo progimnazijoje, bet ir rajone.

Ieva Jankauskaitė

 

Lankytojų skaitiklis