• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Profesinis ugdymas – ateities karjera

Rugsėjo 6 dieną „Atžalyno“ progimnazijos 8 c klasės mokiniai ir auklėtoja L. Trepkevičienė dalyvavo LR Švietimo ir mokslo ministerijos organizuotame socialiniame edukaciniame-pažintiniame renginyje „PROFESINIS UGDYMAS - TAVO ATEITIES KARJERA!”.

Renginyje buvo patraukliai pristatomas profesinis mokymas, tėvų, mokytojų auditorijai buvo pristatomi sėkmės pavyzdžiai, kurie byloja apie augantį profesinio mokymo prestižą. Buvo supažindinama su profesinio ugdymo mokymosi programomis, verslo įmonėse naudojama modernia įranga, o LINPRA Infomobilyje mokiniai matė įvairius inovatyvius įrenginius, kurie taip pat jau yra naudojami kai kuriose Lietuvoje veikiančiose inžinerinės pramonės įmonėse.

Renginys buvo interaktyvus, kad paskatintų moksleivius ateiti ir išbandyti praktinius dalykus. Renginio metu vyko įvairios atrakcijos, o moksleiviams, jų tėveliams ar kitiems  persikvalifikavimu susidomėjusiems asmenims konsultacijas teikė įvairių sričių specialistai, profesinio ugdymo įstaigų atstovai, verslo organizacijų atstovai .

Susipažinkite su renginio akimirkomis fotografijose.

Skaityklos bibliotekininkė Dalia Krauzienė,
8c klasės auklėtoja Lina Trepkevičienė

 

Lankytojų skaitiklis