• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Ugdymo karjerai diena pradinėse klasėse

Pradinėse klasėse įgyvendinama Ugdymo karjerai programa, kuri yra integruota į mokomuosius dalykus, klasės valandėles bei kultūrinę pažintinę veiklą. Vykdant Ugdymo karjerai programą per kultūrinę pažintinę veiklą buvo organizuota diena be pamokų.

Šios dienos tikslas plėsti mokinių žinias apie įvairias profesijas bei ugdyti asmenines, pažinimo ir bendravimo kompetencijas. Tądien mokiniai lankėsi tėvelių darbovietėse ir susipažino su jų darbo specifika. 1a klasės mokiniai vyko į Žemaitijos kaimo muziejų, 1b klasė – į Telšių priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą; 2a klasė susipažino su Telšių profesinio rengimo centru, 2b klasės mokiniai lankėsi siuvykloje „Sidonas“; 3a klasė vyko į grožio saloną „Prestižo namai“, o 3b – į knygyną „Pegasas“. Ketvirtų klasių mokiniai plėtojo bendrąsias kompetencijas Telšių viešosios bibliotekos Vaikų skyriuje. Mokiniai ne tik susipažino su įvairiomis profesijomis, bet ir smagiai bendravo tėvelių darbovietėse.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis