• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Popietė-viktorina „Pažink savo kraštą”

Paskutiniąją kovo mėnesio savaitę, prieš mokinių atostogas, mūsų progimnazijoje vyko popietė -viktorina „Pažink savo kraštą” 5 – 8 klasių mokiniams. Renginio tikslas – švenčiant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį pasitikrinti žinias apie savo kraštą ir suvienyti klases, kad jos tarpusavyje bendradarbiautų. Renginio iniciatorė 6 c klasės vadovė Danguolė Eirošienė, talkino ir kiti klasių vadovai.

Komandas sudarė po kelis atstovus iš paralelių klasių ir taip buvo sudarytos 4 mišrios komandos iš penktokų, šeštokų, septintokų ir aštuntokų. Klasių komandos paruošė prisistatymą apie Lietuvą, originaliai pristatė turistams gimtąjį miestą Telšius. Aiškinosi istorines asmenybes bei geografinius objektus. Prisiminė žemaičių tarmes bei lietuvių liaudies patarles. Taip pat atliko ir sportinę užduotį.

Kiekviena komanda pasirodė kūrybiškai. Bet kokia gi komanda be savo sirgalių, o jie čia buvo ne ką prastesni už savo palaikomą komandą. Jų dėka salėje susidarė konkurencija, kas gi laimės? Kas bus tie geriausi?

Komandų vertinimo komisija skyrė 4 nominacijas. Originaliausios reklamos Telšių miestui nominaciją laimėjo 5-tų klasių komanda, geriausias istorijos ir geografijos žinias parodė šeštokai, žemaičių tarmės mokovais pripažinti septintokai, o sportiškiausia komanda tapo aštuntokai.

Manome, kad progimnazijoje tai tikrai ne paskutinis toks renginys!

Ieva Jankauskaitė, 8b kl.

 

Lankytojų skaitiklis