• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Balandžio 23-ioji – Pasaulinė knygos diena

Balandžio 23-ąją UNESCO iniciatyva pasaulis mini Pasaulinę knygos ir autorių teisių dieną. Skaitymo skatinimo iniciatyvos „Augu skaitydamas“ ir „Vaikų žemė“ kviečia šią dieną švęsti su knyga rankose ir ugdymo įstaigas.

 Bibliotekos vedėjai A. Vaičiulienei pasiūlius ir progimnazijos metodinei tarybai pritarus, prie šios skaitymo skatinimo iniciatyvos prisijungė progimnazijos bendruomenė. Visi mokiniai ir mokytojai dieną pradėjo su knyga. Jie, atsinešę savo mėgstamą knygą, pirmą  pamoką skaitė, pasinėrė į įspūdžių, nuotykių, stebuklų kupiną pasaulį. Skaitantis mokytojas – puikus pavyzdys vaikams. Knygos skaitymas savo malonumui dažnai pamirštamas, nes knyga tampa šaltiniu, reikalingu tik mokymuisi, tobulėjimui bei pažinimui. Tikimės, kad ši graži ir prasminga iniciatyva taps tradicija mūsų progimnazijoje.
 

Lankytojų skaitiklis