• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Tarptautinė mokytojų  diena „Atžalyne“

Tarptautinė mokytojų diena kasmet minima spalio 5 d. Ši diena paskelbta minėtina diena UNESCO iniciatyva. Ja siekiama atkreipti dėmesį į labai svarbų mokytojo darbą. Šią dieną mini apie 100 pasaulio šalių.

Mūsų „Atžalyno“ progimnazijoje Mokytojų diena visada yra švenčiama savaip ir nuotaikingai. Šią šventę ruošia 8-tų klasių mokiniai, kuriems talkina klasių vadovės. Ypatingą nuotaiką sukūrė įspūdingai papuoštas mokytojų kambarys, nuoširdus sveikinimas mokytojams. Tą rytą kiekvieną mokytoją pasitiko Mokinių tarybos atstovai ir padėkojo už žinias ir atvertas duris į pasaulį. Taip pat šiltai pasveikino mokytojus ir Progimnazijos tarybos pirmininkas Kęstutis Kniuras. Po pamokų 8-tų klasių mokiniai progimnazijos mokytojus pradžiugino menine programėle, kuri suvirpino iki širdies gelmių. Ta proga tradiciškai buvo išleistas progimnazijos laikraštis „Labas“.

Pradinėse klasėse mokinių tėvai vedė netradicines pamokas. Pavaduoti mokytojus sutiko net 22 tėveliai. 1b klasės mokinius tėvai išsivedė į Naujamiesčio mokyklą, kur mažieji pirmokėliai apžiūrėjo relaksacijos kabinetą, pamokoje išbandė inovatyvias technologijas. Tėveliai pasistengė, kad pamokos būtų įdomios ir kūrybiškai organizuotos. Džiaugiamės, didžiuojamės ir nuoširdžiai dėkojame tėveliams už bendradarbiavimą su progimnazija.

Dėkojame visai progimnazijos bendruomenei už sukurtą puikią nuotaiką, jaukią ir originalią šventę.

„Bendraminčių“ informacija

 

 

Lankytojų skaitiklis