• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės šaškių varžybos

Kovo 20 dieną mūsų progimnazijoje vyko Lietuvos mokyklų žaidynių rajoninės šaškių varžybos. Jose dalyvavo ne tik pradinukai, bet ir progimnazijų bei gimnazijų mokiniai.

Tarp 1-4 klasių mokinių 3 vietą užėmė Varnių Motiejaus Valančiaus gimnazijos mokinių komanda, 2 vieta atiteko „Ateities“ progimnazijos mokinių komandai, o nugalėtoja tapo „Atžalyno“ progimnazijos mokinių komanda. Ją sudarė ketvirtokas Deividas Ališauskas ir pirmokai Jokūbas Kaveckis, Mykolas Kimbaras ir Gabija Gedvilaitė.

Tarp 5-12 klasių 3 vietą užėmė Žemaitės gimnazijos mokinių komanda, 2 vietoje liko gimnazistai iš Vincento Borisevičiaus katalikiškosios gimnazijos, o nugalėtojais tapo „Atžalyno“ progimnazijos mokiniai. Tai penktokai Tautvydas Ališauskas ir Dovydas Kotkovas bei šeštokai Vitalijus Sosnovskis ir Odeta Ramšaitė.

Abiejų mūsų progimnazijos komandų vadovė yra kūno kultūros mokytoja metodininkė Loreta Jankauskienė, o mokinius treniruoja Telšių sporto ir rekreacijos centro treneris Saulius Urbonas.

Kitas šių žaidynių etapas balandžio mėnesį 5-12 klasių nugalėtojams vyks Marijampolėje, o 1-4 klasių prizininkams – Kuršėnuose.

Odeta Ramšaitė, 6a klasės mokinė

 

Lankytojų skaitiklis