• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Piešinių konkursai

Keletą metų iš eilės mūsų progimnazijos mokiniai dalyvauja VšĮ Nataljos Kazakovos kompiuterių mokyklos organizuojamame Kalėdinių ar naujamečių kompiuterinių atvirukų konkurse „Žiemos fantazija“. 

Šiais metais konkursui atvirukus nupiešė Dovydas Kotkovas (5a klasė), Danielė Kairaitytė (5b klasė), Deividas Bukinas (6b klasė) ir Aurentė Abromavičiūtė (7a klasė). Geriausiai buvo įvertintas Aurentės atvirukas „Kalnyna“ ir ji buvo pripažinta nugalėtoja 7–8 klasių mokinių atvirukų kategorijoje. (http://kaledos.nkkm.lt/)

Deivido ir Aurentės piešiniai buvo išsiųsti ir į „Kompiuterinės Kalėdų pasakos“ konkursą, kurį organizuoja Švietimo ir mokslo ministerijai atstovaujantis Ugdymo plėtotės centras (UPC) bei VšĮ Informacijos technologijų mokymo centras (ITMC). 5–8 klasių kategorijoje 1 vieta atiteko Aurentei Abromavičiūtei. (http://www.itmc.lt/nugaletojai-kompiuterine-kaledu-pasaka-2017/)

Informacinių technologijų mokytoja Sonata Kazokevičienė

 

Lankytojų skaitiklis