• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Kaziuko mugė „Atžalyne“

Kovo 2 d. progimnazijoje nuo ryto skambėjo liaudiška muzika, nes tądien buvo organizuojama tradicinė Kaziuko mugė.  Pertraukų metu kviesliai iš 4a klasės, vadovaujami mokytojos E. Kavaliauskienės,  visus  kvietė nepasididžiuoti ir atvykti į turgų.  

Kaziuko mugei ruošėsi ne tik pradinių klasių mokiniai, bet ir jų tėveliai bei seneliai. Tad jau po 4 pamokų aktų salėje prekyba virte virė. Daugiausia buvo prekiaujama įvairiais namuose keptais pyragėliais, saldumynais, rankų darbo papuošalais iš  karoliukų, velykiniais suvenyrais, dirbiniais iš medžio ir kt. Tądien džiugino ne tik pirkiniai, bet ir  puiki  tiek pardavėjų, tiek pirkėjų nuotaika.

Svarbu tai, kad mokiniai tokių renginių metu mokosi estetiškai pateikti pirkinį, kultūringai bendrauti, derėtis,  džiaugtis savo ir draugų bei savo šeimos narių sukurtais  dirbiniais. Nuoširdžiai dėkojame  tėveliams ir seneliams dalyvavusiems Kaziuko mugėje. 

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis