• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas
Dėkoju tau, Lietuva!

Kovo 9 d. progimnazijoje buvo organizuojama diena be pamokų „Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio diena“. Renginiai šiai datai paminėti progimnazijoje prasidėjo vasario mėnesį ir tęsis iki mokslo metų pabaigos. Kovo 9-osios rytas prasidėjo aktų salėje koncertu, kurį padovanojo mūsų progimnazijos mokiniai. Literatūrinė kartų (pradinukų, vyresniųjų klasių mokinių ir mokytojų) kompozicija, vaizdai ekrane, akcentuojantys svarbius istorinius įvykius, priminė, koks sunkus kelias buvo nueitas, siekiant išsaugoti valstybę. Kaip visada džiugino mūsų šokėjai ir dainorėliai, kurie skyrė daug gražių, jausmingų dainų Lietuvai. Nuotaikingą dainą padovanojo ir mokytojų ansamblis.

Esame Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio liudininkai ir norėdami įamžinti tą liudijimą sukūrėme savo aktą, kuriame noriai visa bendruomenė pasirašėme už LAISVĄ LIETUVĄ. Šventėje dalyvavo ir progimnazijos bendruomenę prasmingais žodžiais pasveikino Katedros administratorius kan. Vygintas Gudeliūnas ir Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialistas Arūnas Juška.  Direktorius Vytautas Vaitkus Lietuvos valstybės 100-mečio proga už  atiduotą savo laiką, energiją, dvasinę stiprybę, teisingumą ir begalinę šilumą, dirbant mūsų visų Tėvynės gerovei, apdovanojo padėkos raštais direktoriaus pavaduotoją ugdymui Jadvygą Dapšienę, šokio mokytoją Dinarą Dacienę, muzikos mokytojus Gintarą Vaitkaitį, Laimą Petrulaitienę, lietuvių k. mokytojas Jūratę Šliažienę ir Danguolę Eirošienę, kūno k. mokytoją Loretą Jankauskienę, technologijų mokytoją Jadvygą Martinkienę, pradinių klasių mokytojas Irmą Klaišytę ir Ireną Bugelienę, Mokinių tarybos pirmininką Nerijų Gustį, 8b klasės mokines Akvilę Gedvilaitę ir Ievą Jankauskaitę, 7a klasės mokinę Emą Ežerskytę. Šventėje taip pat dalyvavo rajono mokinių parodos-konkurso „Knygos skirtukas Lietuvos 100-mečiui“, kurio organizatorė mūsų progimnazija (vad. technologijų mokytoja J. Martinkienė), dalyviai iš Vincento Borisevičiaus, Luokės Vytauto Kleivos gimnazijų, Telšių „Ateities“, „Germanto“, „Atžalyno“ progimnazijų. Nugalėtojams įteikti padėkos raštai ir dovanėlės.

Šventę vainikavo pradinukų ir vyresniųjų klasių chorų atliekama daina „Mūsų dienos kaip šventė“ bei 5-8 klasių mokinių ir klasės vadovų „Keksiukų fiesta“. Visiems buvo smagu pabūti jaukioje bendrystėje, kartu  pajausti, kad mes „...tikrai mylim Lietuvą“. Koncertą, skirtą Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, padovanojome ir savo kaimynams Naujamiesčio mokyklai.

Po koncerto vyko mokinių Protų mūšiai „Lietuvos šimtmetis“, kūrybinės dirbtuvės „Šimtas žodžių Lietuvai“  bei sportinės varžybos „100 x 100“. 

Nuoširdžiai dėkojame visiems menų vadovams, „Piliečio žadintuvui“, rengusiems meno kolektyvų koncertą „Dėkoju tau, Lietuva!“ Dėkojame visiems programoje dalyvavusiems mokiniams bei  dovanojusiems nepakartojamą šventę ir geras emocijas. Ačiū operatoriams Justui ir Gvidui, filmuko „Kas man yra Lietuva?“ kūrybinei grupei,  buvusiems „Atžalyno“ mokiniams Kotrynai Dacytei, Dominykui Petrulaičiui už kokybiškus vaizdus, fotografei Valdai (8b kl.) už šventės įamžinimą. Ačiū mokinių tėvams už supratingumą ir pagalbą savo vaikams. Ačiū direktoriui Vytautui Vaitkui už visų iniciatyvų palaikymą, nuolatinę pagalbą. Ačiū visai bendruomenei, dalyvavusiai koncerte ir negailėjusiai plojimų. Ačiū turime pilną maišą... daliname visai bendruomenei, nes visi kartu atlikome daug prasmingų darbų (kartais nematomų) ir padovanojome sau, kolegoms,  savo tėvynei Lietuvai. 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

 

Lankytojų skaitiklis