• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

„Atžalyne“ svečiavosi klaipėdiečiai

Prieš Kalėdas susitiko Telšių „Atžalyno“ ir Klaipėdos „Versmės“, „Verdenės“ ir Simono Dacho progimnazijų mokinių savivaldos nariai. Susitikimo tikslas – susipažinti, aptarti mokinių savivaldos veiklą, pabendrauti. 

Apie mūsų progimnaziją, Mokinių tarybos veiklą papasakojo Mokinių tarybos pirmininkas Nerijus Gustys. Savo veiklas pristatė ir klaipėdiečiai. Po to buvo organizuojami įvairūs susipažinimo žaidimai, komandinis darbas, kurio metu buvo dalijimasi patirtimi. Atžalyniečiai suorganizavo Protų mūšį apie mūsų progimnaziją. Pasak direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jadvygos Dapšienės, susitikimas buvo naudingas abipusiškai. Mokiniai daug sužinojo vieni apie kitus, susidraugavo, nutarė bendradarbiauti ir ateityje. Balandžio mėnesį yra planuojama susitikti Klaipėdoje, mokinių konferencijoje. 

Ruošdamiesi renginiui parodėme, kad esame sumanūs ir išradingi, mokame priimti svečius. Smagu buvo gaminti dovanėles, ruošti vaišių stalą. Tai pareikalavo mūsų atsakomybės už pavestą darbą. Šis prasmingas susitikimas kiekvienam leido pajusti ne tik bendravimo džiaugsmą, bet ir suprasti, ką gali mokiniai, kaip nuo jų iniciatyvos ir veiklos priklauso jų pačių gyvenimas mokykloje.

Ugnė Batakytė ir Eglė Jasevičiūtė, „Atžalyno“ progimnazijos Mokinių tarybos narės

 

Lankytojų skaitiklis