• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Konstitucijos egzaminas 2017

LR Teisingumo ministerija visus Lietuvos piliečius pakvietė laikyti Konstitucijos egzaminą, kuris organizuojamas 11-ąjį kartą. Spalio 3 d. 9 val. mūsų progimnazijoje Konstitucijos egzaminą laikė 40 mokinių iš 6-8 klasių. Geriausiai egzaminą laikyti pasisekė Donatai Jarašiūnaitei (6b kl.), Akvilei Sukauskaitei (6b kl.), Brigitai Sankauskaitei (6b kl.), Ugnei Zybartaitei (8b kl.), Tadui Servai (8a kl.), Akvilei Gedvilaitei (8b kl.). 
1-4 klasių mokiniams buvo skirta kūrybinė užduotis – „Konstitucija, Tavo gimtadienį švenčiu!“ Šią kūrybinę užduotį atliko visi pradinukai. Geriausiai temą atspindintys piešiniai, kuriuos piešė Kevinas Urbonas (1 kl.), Otilija Kostina (2b kl.), Andrėja Navickaitė (2b kl.), Viltė Jociutė (3b kl.), Emilija Metrikytė (3b kl.), Benas Vytautas Šeputis (4a kl.), Gabija Jonauskytė (4b kl.), išsiųsti į Vilnių ir nugalėtojai bus renkami balsavimo www.delfi.lt būdu.

„Bendraminčių” informacija

 

Lankytojų skaitiklis