• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Dėl Nacionalinio diktanto 2018 rašymo

Mieli „Atžalyno“ progimnazijos bendruomenės nariai!

Maloniai kviečiame progimnazijos mokinius, jų tėvelius, mokytojus, darbuotojus – visus, kurie myli savo gimtąją lietuvių kalbą, 2018 m. kovo 2 d., penktadienį, 11 val. dalyvauti Nacionalinio diktanto rašyme.

Šis diktantas – ne tik puiki galimybė pasitikrinti savo žinias, bet ir paskatinimas didžiuotis unikalia lietuvių kalba, ją puoselėti ir taisyklingai rašyti.

Diktantą rašysime 125 kabinete (pirmame aukšte). Renkamės 10.50 val. Prašome atsinešti mėlynai rašantį tušinuką ar rašiklį.

Būtų labai šaunu, kad bendruomenės nariai, norintys rašyti diktantą, iki kovo 1 dienos 14.00 val. apie tai praneštų lietuvių kalbos mokytojai Jūratei Šliažienei (el. p. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai ).

Lietuvių kalbos mokytojų metodinė grupė

 

Lankytojų skaitiklis