• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Rajoninis raiškaus skaitymo ir dailyraščio konkursas „Rašau ir skaitau gimtinei“

Kovo 23 d. Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje vyko Telšių rajono 1-8 klasių mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, raiškaus skaitymo ir dailyraščio konkursas „Rašau ir skaitau gimtinei“. 

Jis organizuojamas jau antrus metus iš eilės ir yra skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui paminėti. Į šį konkursą rajono mokinius, turinčius specialiųjų ugdymosi poreikių, pakvietė Telšių švietimo centro pedagoginės psichologinės tarnybos skyrius.

Jame dalyvavo ir mūsų mokyklos mokiniai: 1-4 klasių grupėje – 4b klasės mokinys Aironas Veselis ir 4a klasės mokinys Eigardas Mezencevas, o 5-8 klasių grupėje – 7a klasės mokinė Ema Eigirdaitė. Aironas rašė dailyraštį, o Eigardas ir Ema skaitė iš anksto pasirinktus eilėraščius.

Pasiklausę iš kitų rajono mokyklų atvykusių mokinių raiškaus skaitymo, pasidomėję, kaip kiti mokiniai rašo dailyraštį, patobulinę savo raiškaus skaitymo bei dailaus  rašymo įgūdžius, mokiniai į mokyklą grįžo puikios nuotaikos, labiau pasitikintys savo jėgomis, patyrę sėkmę. Jie buvo apdovanoti padėkos raštais bei atminimo dovanėlėmis.

Specialioji pedagogė – logopedė Jūratė Šiaudkulienė

 

Lankytojų skaitiklis