• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Bendruomenės diena

Š.m. spalio 14 d. visa mokyklos bendruomenė skubėjo į Telšių Katedrą. Kas pavieniui, kas būreliais, kas kartu su auklėtojomis ir mokytojomis traukė į bažnyčią, kurioje buvo aukojamos Šv. Mišios už mokyklos mokinius ir mokytojus, visą bendruomenę. Mišias aukojo vyskupijos generalvikaras prelatas Juozas Šiurys, skaitinius skaitė mokyklos direktorius V. Vaitkus, mokytojai ir mokiniai, giesmes giedojo muzikos mokytojų ruošti mokiniai. Šv. Mišios suteikė daugiau supratimo, dvasingumo visiems jose dalyvavusiems.

Po mišių prelatas J. Šiurys pakvietė mokytojus į išvyką. Jos metu mokytojai stebėjosi įžymiąja daugiakamiene Papilės liepa, aplankė naujų statybų bažnyčias Ventoje, N. Akmenėje ir Mažeikiuose, o taip pat bažnyčias Senojoje Akmenėje ir Sedoje.

Nukeliavo mokytojai nelabai toli nuo Telšių, tačiau pamatė ir sužinojo daug naujo ir įdomaus.

 

Lankytojų skaitiklis