• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Protų mūšis „Popiežius Pranciškus iš Naujojo pasaulio“

Šį rudenį, praėjus 25-eriems metams po popiežiaus Jono Pauliaus II vizito, Lietuvoje lankėsi popiežius Pranciškus. Tai buvo vienas didžiausių istorinių renginių Lietuvoje. Tomis dienomis tiek Vilniuje, tiek Kaune susitikti su charizmatiškuoju Katalikų Bažnyčios vadovu, išgirsti jo nešamą evangelinės vilties žinią susirinko jaunimas ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš kitų šalių. Apie popiežiaus vizitą daug kalbėta ir tikybos pamokose. 

Mokiniai plačiau susipažino su šia išskirtine asmenybe, jo biografija, veikla, pomėgiais. Žiūrėjo filmą „Pranciškus. Popiežius iš Naujojo pasaulio“. Po to buvo suorganizuotas 5 – 8 klasių mokinių protų mūšis, kurį vedė 8a klasės mokinė Ema Ežerskytė. Komandas sudarė po 5 mokinius iš kiekvienos klasės. Vyko 3 turai, kiekviename iš jų buvo užduota po 10 klausimų. Vertinimo komisijai, kurią sudarė 4 aštuntų klasių mokiniai, suskaičiavus rezultatus paaiškėjo nugalėtojai. Iš 6-tų klasių geriausiai sekėsi 6b klasės komandai, 7-tų klasių nugalėtoja pripažinta 7b komanda, 8-tų klasių – 8b komanda, o penktos abi klasės surinko vienodą  balų skaičių ir abi buvo pripažintos nugalėtojomis. Daugiausia – 26 balus iš trisdešimties – surinko 8b klasės komanda. Baigiamąjį padėkos žodį tarė renginio iniciatorė tikybos mokytoja metodininkė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė, o direktorius Vytautas Vaitkus pasveikino visas 10 komandų ir apdovanojo padėkos raštais.

„Bendraminčių“ informacija

 

Lankytojų skaitiklis