• PDF
  • Spausdinti
  • El. paštas

Lietuvos moksleivių sąjungos Žiemos forumas

Sausio pabaigoje Klaipėdoje vyko Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) Žiemos forumas 2018 – XXV-oji neeilinė asamblėja. Šiemet šis nacionalinis renginys sukvietė apie 300 moksleivių – LMS narių (mokinių savivaldų atstovų) iš visos Lietuvos. Man teko garbė atstovauti savo progimnazijai.

Atvykusius moksleivius pasitiko koordinatorės, su kuriomis bendravome visą forumą. Penktadienį vyko atidarymas ir kelios paskaitos apie piletiškumą. Šeštadienio darbas buvo pats svarbiausias, nes tvirtinome du labai svarbius dokumentus: „Rekomendacinius Mokyklos tarybos nuostatus“ ir LMS strategijos planą 2018 – 2022 metams. Vakare dalyvavome labai įdomiame socializacijos renginyje, kurį organizavo Klaipėdos informavimo centras. Sekmadienį keliavome į delfinariumą, kur stebėjome delfinų pasirodymą. Čia įvyko ir Žiemos forumo uždarymas.

Dalyvavimas svarbiame nacionaliniame renginyje buvo dar viena rimto darbo ir atsakomybės reikalaujanti patirtis bei galimybė plėsti savo akiratį.

Progimnazijos Mokinių tarybos pirmininkas Nerijus Gustys

 

Lankytojų skaitiklis