Dovana gimtajam miestui

„Atžalyno“ šaulių būrelio nariai didžiuojasi savo gimtuoju miestu Telšiais ir nori, kad Telšių miesto vardą žinotų ne tik Lietuva. Todėl mokiniai su didžiuliu noru prisijungė prie akcijos Telšius paversti tūkstančių meškų miestu!

Žemaitijos turizmo informacijos centras steigia meškučių muziejų, todėl laukia meškinų, meškų, meškučių ir lokių. Šauliukai muziejui dovanojo savo mėgstamus pliušinius meškučius, meškiuką smilkalams, suvenyrinius meškiukus.

„Atžalyno“ šaulių būrelio vadovė A. Daukantienė

 

Respublikinis konkursas „Žiemos fantazija 2021“

Visi informacinių technologijų mylėtojai, besidomintys kompiuterine grafika, animacija ar multimedijos technologijomis, bei šiaip kūrybingi smalsuoliai VšĮ Nataljos Kazakovos kompiuterių mokyklos buvo kviečiami pasitelkti vaizduotę ir pasirinkta kompiuterine technika perteikti žiemišką idėją – sukurti skaitmeninį atviruką.
Šiuo kvietimu pasinaudojo ir atvirukus piešė net 36 progimnazijos  5 – 6 klasių mokiniai. Geriausiai buvo įvertintas Gretos Zdramytės atvirukas „Šalčio dukra“. Ji buvo pripažinta nugalėtoja 5 – 6 klasių mokinių atvirukų kategorijoje (http://kaledos.nkkm.lt/index.php/nugaletojai) Greta apdovanota konkurso rėmėjo „Audioteka“ įsteigtu skaitmeniniu prizu. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti Nataljos Kazakovos kompiuterių mokyklos padėkomis.

Informacinių technologijų mokytoja Sonata Kazokevičienė

 

Informatikos konkursas „Bebras“

2021 m. lapkričio 15 d. – gruodžio 10 d. Lietuvoje įvyko 18-asis mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Pradinių klasių mokiniai atliko 15 užduočių ir galėjo surinki 180 taškų, o 5–8 klasių mokiniai atliko 18 užduočių ir galėjo surinkti 216 taškų.

Šiame konkurse dalyvavo net 225 mūsų progimnazijos mokiniai.

Į geriausiųjų 50-tuką pateko Arijus Vaclovas Jonušas (5a kl.). Jis Lietuvoje užėmė 26 vietą.

Rajono mastu 1-ąją vietą užėmė Gabija Urbonaitė (3b kl), surinkusi 112 taškų. Į geriausiųjų dešimtuką rajone pateko Vykintas Drimba (3b kl., 96 taškai), Gabrielius Savickis (3b kl., 92 taškai), Rokas Grikšas (3b kl., 83 taškai), Gabija Gaudutytė (4c kl., 118 taškų), Eglė Smilgevičiūtė (4b kl., 116 taškų), Arijus Vaclovas Jonušas (5a kl., 194 taškai), Emilė Bagužaitė (5a kl., 144 taškai), Akvilė Nekrašiūtė (5a kl., 120 taškų), Gytis Vilkas (5b kl., 117 taškų), Eglė Drobavičiūtė (5a kl., 116 taškų), Greta Zdramytė (6a kl., 168 taškai), Gabija Zykaitė (6b kl., 148 taškai), Viltė Jociutė (7b kl., 136 taškai).

Informacinių technologijų mokytoja Sonata Kazokevičienė

 

Integruota tikybos ir muzikos pamoka

Artėjant Šv. Kalėdoms tikybos mokytoja metodininkė Jadvyga Dapšienė ir muzikos mokytoja metodininkė Laima Petrulaitienė vedė integruotą pamoką „Angelai mūsų gyvenime“ 3a ir 3 b klasėse. Pamokai vesti buvo pasirinkta netradicinė ugdymosi aplinka – kalėdiškai papuošta aktų salė. 

Mokiniai giedojo Šv. Kalėdų giesmeles, perskaitė istoriją apie angelus, prisiminė, kas yra angelai, ką jie veikia, kur gyvena ir pan. Pamokos pabaigoje parašė 2 – 3 dalykus, už ką norėtų padėkoti savo Angelui Sargui. O kokios Kalėdos be gerų darbų?! Kiekvienas mokinys sugalvojo ir parašė po vieną gerą pasiryžimą, kad Šv. Kalėdos būtų džiugios. Mokytojos pasidžiaugė nuoširdžiu mokinių darbu, palinkėjo Angelo Sargo globos ir dieviškos šviesos kiekvienuose namuose. Pamoka buvo  įvertinta padėka-dovanėle – „Jėzaus gimimo“ paveikslėliu.

„Bendraminčiai“

 

Respublikinis konkursas „Piešiu gyvenimą“

Visiems norisi daryti tai, kas įdomu. Nauja, kitoniška arba įspūdinga kelia smalsumą, žadina vaizduotę, traukia dėmesį.

Telšių ,,Atžalyno“ progimnazijos 4c klasės mokiniai, turintys specialiųjų ugdymosi poreikių, dalyvavo respublikiniame konkurse „Piešiu gyvenimą“. Jį organizavo Tauragės rajono Skaudvilės ugdymo ir vaiko gerovės centras. Konkursas buvo skirtas Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Tikslas – skatinti mokinių, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, kūrybą, gerinti jų socialinę raidą. Ugdytinius konkursui ruošė švietimo pagalbos specialistės Jūratė, Jurgita ir Renata.

Juk žmogus sukurtas taip, kad patirtų džiaugsmą, kai daro tai, kas skatina tobulėti. Dalyvaudami šiame projekte ir piešdami savo įsivaizduojamą gyvenimą, mūsų vaikai patyrė ne tik džiaugsmą, bet ir sėkmę. 

Džiaugsmas yra ženklas, kad einame teisingu keliu.

Švietimo pagalbos specialistės Jūratė, Jurgita, Renata

 

 
Protmūšis „Ar pažįsti Telšius?“

Gruodžio 1 dieną vyko rajoninis protmūšis „Ar pažįsti Telšius?“ Jame dalyvavo net 20 pradinukų komandų iš viso rajono. Šiame konkurse mūsų progimnazijos komanda „Mastukai“ užėmė trečią vietą. Komandą sudarė 4b ir 3b klasių atstovai. „Mastukams“ vadovavo mokytojos Staselė Norkuvienė ir Diana Riškienė.

Gruodžio 8 dieną visi laimėtojai buvo pakviesti į Telšių rajono savivaldybę ir apdovanoti. Vaikams buvo smagu pabendrauti su rajono meru K. Gusarovu, pasijausti tikrais savo miesto piliečiais.

4b klasės mokytoja Diana Riškienė

 
Bibliotekų knygų Kalėdos

Kalėdų laukimo ženklai jau visur: puošiasi miestai, mokyklos, bibliotekos. Bibliotekų bendruomenei bei jos draugams tai – ir knygų Kalėdos. 

Lietuvos bibliotekininkų draugija šiemet skelbia „Bibliotekų knygų Kalėdas“, kurių šūkis – Šventinis gerumas su knyga. Kalėdos yra laikas, kai dovanodami vieni kitiems šventinį gerumą, prie jo pridedame dar ir knygą. Kviečiame progimnazijos bendruomenę prisijungti prie šios akcijos ir padovanoti bibliotekai knygą. 

Akciją organizuoja Vaiko gerovės komisija ir bibliotekininkė Aušra

 
Netradicinė pamoka „Seniausias daiktas mūsų namuose“

Lapkričio 30 dieną 5a klasės mokiniai į mokyklą atsinešė daugybę įvairių senų daiktų. Penktokai dvi savaites rinko informaciją apie namuose saugomą seną daiktą, klausinėjo senelių, giminaičių, tėvų, istorijos mokytojos, kokia šių daiktų paskirtis, kaip ir kada jie buvo naudojami.

Mokiniai pasakojo apie senovinius lygintuvus, žibalinę lempą, spyną, verpstę, oblių, svarstykles, senas knygas, pinigus ir kitus daiktus. Bendraklasiai įdėmiai klausėsi, apžiūrėjo daiktus. Kitą pamoką aiškino, koks daiktas labiausiai sudomino ir kodėl.

Tokios netradicinės pamokos įsimena mokiniams, skatina domėtis praeitimi. Pasakodami jie lavina sklandžios kalbos įgūdžius.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Danguolė Eirošienė

 

Puslapis 2 iš 6

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

Nacionalinė švietimo agentūra

Reklaminis skydelis

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Žarėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis