„Dizaino studijos“ laimėjimai

Gegužės 20 d. Radviliškio Gražinos pagrindinėje mokykloje po dvejų metų pertraukos vėl atgijo kasmetinis respublikinis renginys – avangardinio meno festivalis „Aš kitoks“. Šiame renginyje dalyvavo ir mūsų mokyklos neformalaus ugdymo būrelis „Dizaino studija“. Būrelio nariai, vadovaujami technologijų mokytojos Jadvygos Martinkienės, išbandė jėgas kategorijoje „Gatvės mada ir nešiojamų rūbų kolekcija“ ir užėmė 2-ą vietą.

Gegužės 27 d. „Dizaino studija“ dalyvavo respublikiniame drabužių dizaino ir įvaizdžio konkurse-festivalyje „Kūrėjų oazė 2022", kuris vyko Tauragės „Šaltinio" progimnazijoje. Jame būrelio kolekcija užėmė garbingą 1-ą vietą.

Džiaugiamės studijos vadovės ir jos ugdytinių pasiekimais. Linkime jiems ir toliau būti originaliems bei kūrybiškiems!

6a kl. mokinė Greta Martinkutė

 

Respublikinis konkursas „Dailus raštas“

Gegužės mėnesį Klaipėdos miesto pedagogų švietimo ir kultūros centras ir Klaipėdos miesto mokyklų logopedų ir specialiųjų pedagogų metodinis būrelis organizavo respublikinį bendrojo ugdymo ir specialiųjų mokyklų specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių konkursą „Dailus raštas“. Jis buvo skirtas 2–4 klasių mokiniams. Konkurse galėjo dalyvauti po vieną mokinį iš kiekvienos klasės. Renginio tikslas – didinti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių įtraukimą į vykstančius bendrojo ugdymo mokyklų konkursus, ugdyti mokinių taisyklingo, aiškaus ir estetiško rašymo įgūdžius.

Telšių „Atžalyno“ progimnazijos pradinukams atstovavo 2 klasės mokinė Austėja ir 4 klasės mokinė Gabija. Gabija tarp visų dalyvavusių ketvirtokų tapo I vietos nugalėtoja.

Geros emocijos ir pasitikėjimas savo jėgomis tai geriausia mokinių sėkmė ir įvertinimas.

Specialioji pedagogė Renata Kulevičiūtė

 

Ilgalaikis projektas „Pasakėčių išmintis“

Sėkmingai baigtas ilgalaikis tarpmokyklinis „Atžalyno“ progimnazijos ir V. Borisevičiaus gimnazijos integruotas lietuvių k. ir lit., užsienio k. (anglų, vokiečių, rusų), dailės ir informacinių technologijų projektas „Pasakėčių išmintis“. Jame dalyvavo mokiniai, norintys tobulinti savo gebėjimus. Projekto turinys apima kasdienes, vaikams aktualias temas.

Vieni mokiniai kūrė pasakėčias lietuvių kalba, o kiti jas vertė į anglų, rusų ir vokiečių kalbas. Mėgstantieji piešti pasakėčias iliustravo, o informacinių technologijų mokovai paruošė elektroninę knygą „Pasakėčių išmintis“. Projekto sumanytojos rusų kalbos mokytojos Asta Daukantienė ir Lena Miltenienė dėkoja „Atžalyno“ progimnazijos ir V. Borisevičiaus gimnazijos mokytojoms Ligitai Kaziukonei (dailė), Sonatai Kazokevičienei (IT), Danguolei Eirošienei, Jūratei Šliažienei, Alvidai Petkuvienei, Audrai Arlauskienei, Sonatai Krasauskienei (lietuvių k. ir lit.), Kristinai Bagužienei, Linai Trepkevičienei, Birutei Raibužienei, Laimai Šimulienei (anglų k.), Marytei Beinorienei, Daliai Galminienei (rusų k.), Vilijai Juknevičienei (vokiečių k.), įkvėpusioms ir konsultavusioms mokinius. Elektroninę knyga galima pavartyti adresu:

https://read.bookcreator.com/prNpSxQ6U9R4wzJeZO4bplNdFUW2/krrvUaGSQ2ek9IWF7F8pKg

„Bendraminčiai“

 

Penktokų konkursas „Telšių rajono istorijos žinovai 2022“

Gegužės 25 dieną „Ateities“ progimnazijoje 9 mokyklų penktokai rungėsi konkurse „Telšių rajono istorijos žinovai 2022“. Mūsų progimnazijai atstovavo 5a klasės mokiniai Emilė Bagužaitė, Akvilė Nekrašiūtė ir Arijus V. Jonušas bei 5b klasės mokiniai Gytis Vilkas, Domas Žaronskis ir Martyna Jankauskaitė. 

Turėjome atsakinėti į klausimus apie Lietuvos istoriją ir nusipelniusius mūsų šaliai žmones. Labai patiko kūrybinė užduotis: reikėjo įvardinti nurodytą pastatą, jame dirbusį žmogų ir jo nuopelnus Lietuvai. Komandų kapitonai rungėsi tarpusavyje. Po įtemptos kovos su V. Borisevičiaus gimnazijos penktokais mūsų mokyklos komanda laimėjo prizinę III vietą ir buvo apdovanota išvyka į Plungės boulingą.

5a klasės mokinė Martyna Jankauskaitė

 

Naktis mokykloje 2022

Gegužės 27 d. vakarą 60 pačių šauniausių progimnazijos mokinių rinkosi į trečią kartą mokykloje organizuotą „Naktį mokykloje“. Šiemet renginys buvo skirtas Telšių savivaldybės paskelbtiems Žemaičių kalbos metams. „Naktyje“ dalyvavo ir gimnazistai, buvę mūsų progimnazijos mokiniai, kurie maloniai dalijosi mintimis apie mokymąsi ir patirtis jau gimnazijoje ir kartu su septintokais dalyvavo renginio veiklose.

20 valandą aktų salėje vyko renginio atidarymas, kurio metu prisistatė klasių komandos, skambėjo žemaitiškos dainos ir pasakojimai. Po to sekė pačios įvairiausios veiklos: „lobio“ ieškojimas, žaidimai, sportinės rungtys, karaokė, diskoteka... Mokiniai, nors ir rungėsi tarpusavyje, bendravo šiltai, nuoširdžiai, padėdami vieni kitiems, ypač tada, kai darbas buvo komandinis. Veiklos taip įtraukė mokinius, kad dauguma jų akių nesudėjo iki pat 8 valandos ryto, kuris buvo pasitiktas mankšta, kabinetų tvarkymusi ir atsisveikinimu. Po renginio buvo galima išgirsti, kad „Naktis mokykloje“ – tai nepakartojama ir įsimintina ilgam. Ačiū renginio sumanytojai ir organizatorei „Atžalyno“ šaulių vadovei Astai Daukantienei, direktoriaus pavaduotojai Jadvygai Dapšienei, soc. pedagogei Laimai Kuzminskytei, mokytojoms, ruošusioms įdomias užduotis, Laimai Baltrukonienei, Jūratei Šliažienei, Kristinai Bagužienei, Loretai Jankauskienei, visiems klasių vadovams, praleidusiems „Naktį mokykloje 2022“ drauge su mokiniais ir prisidėjusiems prie galimybės patirti nuostabiausių įspūdžių.

„Bendraminčiai“

 

Rajoninis konkursas „Raštingiausias mokinys“

Gegužės 19 dieną „Kranto“ progimnazijoje vyko rajoninis konkursas „Raštingiausias mokinys“. Jame mūsų mokyklos garbę gynė Arijus V. Jonušas (5a kl.), Domas Žaronskis (5b kl.), Greta Zdramytė (6a kl.), Andrėja Navickaitė (6b kl.), Greta Steckytė (7a kl.), Viltė Jociutė (7b kl.), Urtė Mitkutė (8a kl.) ir Gabija Jonauskytė (8b kl.). 

Labai džiaugiamės, kad Greta Zdramytė pasirodė kaip raštingiausia rajono šeštokė ir konkurse užėmė I vietą, Viltė Jociutė tarp septintokų buvo antra, o Arijus V. Jonušas užėmė III vietą penktų klasių mokinių grupėje. Sveikiname nugalėtojus ir jų lietuvių k. ir lit. mokytojas Jūratę Šliažienę bei Danguolę Eirošienę.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Audra Arlauskienė

 

Šviečiamosios gyvulininkystės programa „Augink, rūpinkis, mylėk“

Progimnazijos 4c klasės mokiniai dalyvauja Šviečiamosios gyvulininkystės programoje „Augink, rūpinkis, mylėk“. Programos tikslas – skatinti vaikų susidomėjimą gyvulininkyste. Programos veiklą progimnazijoje koordinuoja direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Dapšienė. Balandžio mėnesį, naudodamiesi mokomąja medžiaga, mokiniai susipažino su visomis Lietuvoje paplitusiomis tradicinėmis gyvulininkystės šakomis. 

O gegužės 26 dieną su viena iš šakų – avininkyste – teko susipažinti iš arčiau. Tądien vykome į Činskių ūkį Vabalių kaime. Jame avininkystė puoselėjama jau daugiau nei 10 metų. Ūkis išsiskiria gražiu kraštovaizdžiu, jame auginama apie 1000 avių. Mokiniai susipažino su laikomų avių veislėmis, ūkininkavimo ypatumais, noriai bendravo su ūkio šeimininku. Apsilankę Činskių ūkyje pajutome tikrą ūkiško gyvenimo dvasią ir išsivežėme nemažai žinių.

4c klasės mokytoja G. Jonikienė

 

Džiaugiamės talentingais progimnazijos menininkais

Telšių vyskupijos piešinių konkurse „Tai tiesa. Viešpats prisikėlė, Aleliuja!“ 7–8 kl. grupėje III vieta skirta 7 b kl. mokiniui Rokui Navakauskui. J. Kubiliūtei (5a kl.) ir G. Jonauskytei (8b kl.) skirtos nominacijos už originalumą. Mokiniai apdovanoti padėkos raštais bei dovanomis.

Į respublikinio piešinių ir keramikos darbų konkurso „Gamtos sparnais apkabinu pasaulį“ parodą pateko G. Mikuckytėss (6b kl.), E. Bagužaitės (5a kl.), V. Jociutės (7b kl.), G. Jonauskytės (8b kl.) piešiniai. o G. Jonauskytės (8b kl.) keramikos darbas jai pelnė laureatės apdovanojimą. Džiaugiamės ir didžiuojamės dalyviais, ypač nugalėtojais, bei jų dailės ir keramikos mokytoja L. Kaziukone.

„Bendraminčiai“

 

Puslapis 2 iš 17

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

Nacionalinė švietimo agentūra

Reklaminis skydelis

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Žarėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis