Pamokos kitaip pradinėse klasėse

Telšių „Atžalyno“ progimnazijoje yra graži tradicija švęsti Tarptautinę mokytojų dieną bendradarbiaujant su tėveliais. Šiemet pradinių klasių mokinių tėveliai vedė 25 netradicines pamokas. Vaikams buvo smagu stebėti savo tėvelių vedamas pamokas ir atlikti įvairias, įdomias užduotis bei projektus. Nuoširdžiai dėkojame ir džiaugiamės geranorišku tėvelių bendradarbiavimu su progimnazija, jų iniciatyvomis bei dideliu kūrybiškumu.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

 

Tarptautinė mokytojų diena

Spalio 5-oji kasmet progimnazijoje ypatinga. Tądien švenčiama Mokytojų diena. 8a ir 8b klasės mokiniai kartu su klasių vadovėmis Kristina Bagužiene ir Jūrate Šliažiene bei Mokinių savivalda (koordinatorė Dinara Dacienė) mokytojus džiugino nuo pat ryto. Išpuoštoje mokykloje aštuntokai kiekvieną ateinantį mokytoją pasitiko įteikdami pažinimo simbolį – obuolį – su prisegta padėka. Fojė ekrane sukosi 8a klasės mokinio Gusto Žutauto paruoštas spalvingas sveikinimas, skambėjo 8b klasės mokinės Emilijos Metrikytės atliekama muzika.  

Per pamokas mokytojai sulaukė iškilmingų mokinių sveikinimų, papuoštų rožių žiedais, ir kvietimų per pertraukas į mokytojų kambarį „pasimaudyti“ balionų jūroje, renkantis linkėjimus, bei paskanauti saldumynų. Po pamokų mokytojai svečiavosi Zyplių dvare Šakių rajone.

„Bendraminčiai“

 

Žuvininkystės projektas „Išauginta Europos Sąjungoje“

Rugsėjo 27 dieną 4a ir 6b klasės mokiniams vyko Žuvininkystės programos „Išauginta Europos Sąjungoje“ edukacinis užsiėmimas, kurį vedė VšĮ SVEIKI SVEIKI direktorė Justina Tuleikienė. Užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kokia yra  žuvies valgymo nauda (kokių vitaminų ir mikroelementų yra žuvies patiekaluose), kaip atpažinti, kada žuvis yra šviežia ir iš kur ji yra gaunama. 

Vaikai taip pat atliko praktinę užduotį – ant šaukšto arba šakutės modelinu bandė suformuoti ir dekoruoti įvairias jūros gėrybes. Užsiėmimas buvo užbaigtas prasminga viktorina. Džiaugiamės, kad projektas vykdomas sėkmingai ir vaikai vis labiau praplečia savo žinias.

6b klasės vadovė Dinara Dacienė

 

8b klasės išvyka į Šiaulius

Rugsėjo pabaigoje mes, 8b klasės mokiniai kartu su klasės vadove J. Šliažiene ir klasės bendruomenės nare N. Paulauskaite, dalyvavome išvykoje į Šiaulius. Visų pirma, šio miesto kino teatre „Forum Cinemas“ mums vyko netradicinė literatūros pamoka „Romantinis meilės vaizdavimas D. Owens knygos „Ten, kur gieda vėžiai“ ekranizacijoje“. 

Po to apsilankėme Šiaulių kartingų trasoje ir batutų parke, kur linksmai praleidome laiką. Išvykoje ugdėmės komunikavimo, socialines ir asmenines kompetencijas. Džiugu, kad jos metu įgytus įgūdžius galėsime pritaikyti asmeniniame ir socialiniame savo gyvenime.

Emma Narutavičiūtė, 8b kl. mokinė

 

Pirmokų išvyka į Renavo dvaro sodybą

Rugsėjo 27 –oji – Pasaulinė turizmo diena. Ryte, šviečiant rudeninei saulei, 1a ir 1c klasių ugdytiniai su mokytojomis Aušra ir Gražina išvyko į Renavo dvaro sodybą. Kelionės tikslas – stebėti, tyrinėti, atrasti, grožėtis rudenine gamta. Mokiniai dalyvavo patyriminėje edukacijoje „Rudeninės gamtos dovanos“. Vaikus į pažintinį gamtos pasaulį vedė edukatoriai Deividas Makavičius ir Nomeda Vėlavičienė. 

Mokiniai aktyviai ieškojo grybų, sužinojo jų pavadinimus, tyrinėjo įvairius augalus, sutiko keisčiausių gyvių. Vėliau aplankė išpuoselėtas dvaro menes, užsuko ir prie storiausios bei aukščiausios eglės Lietuvoje. Jaunieji tyrinėtojai grįžo pavargę, bet pilni įspūdžių. 

1a klasės mokytoja Aušra Gumuliauskienė

 

Europos kalbų diena

Rugsėjo 26-tą – Europos kalbų dieną –  progimnazijos mokiniai ir mokytojai paminėjo įvairiomis veiklomis. Per pirmą pamoką grupelė aštuntokų visą bendruomenę sveikino net septyniomis Europos kalbomis. Vėliau 5–8 klasių mokiniai dalyvavo viktorinoje „Kalbų diena“ ir protmūšyje „Ką žinau apie Europos kalbas?“ Kavinukėje „Europa“ buvo galima pasivaišinti įvairių šalių saldumynais.

Užsienio kalbų metodinės grupės pirmininkė Marytė Beinorienė

 

Įsimintina penktadienio popietė

Rugsėjo 23 dieną šviečiant šiltai rudenio saulutei, po pamokų keletas „Atžalyno“ šaulių būrelio narių dalyvavo Pasaulinės turizmo dienos proga Telšiuose organizuotoje ekskursijoje „Su pagarba Telšiams“. Ekskursiją po mūsų gimtąjį miestą, senamiesčio grožybes vedė ir  labai įdomiai apie mūsų krašto istoriją pasakojo gidas Andrius Dacys.

Jaunųjų šaulių būrelio vadovė Asta Daukantienė

 

Turininga jaunųjų žurnalistų išvyka

Rugsėjo 23 dieną lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja Audra Arlauskienė progimnazijos jaunuosius žurnalistus pakvietė pakeliauti po kalvotąją Žemaitiją. Išvyką pradėjome apsilankydami buvusio istorijos mokytojo Jono Andriusevičiaus įkurtame muziejuje Gaulėnų kaime. Jame išgirdome pasakojimų apie to krašto žmonių gyvenimą 19 a. pab. – 20 a. Gėrėjomės eksponatais, kurių niekur kitur nepamatysi. Po to kopėme į netoli Gaulėnų esantį Šatrijos kalną. 

Besigėrėdami atsiveriančia nuostabia panorama, iš arčiau susipažinome, pasidalijome vasaros įspūdžiais, linksmai papietavome. Kelionę baigėme netoli Biržuvėnų įsikūrusiame Auksinio elnio dvare, kur pasivaikščiojome po gražiai sutvarkytą aplinką, kopėme į bokštą, gėrėjomės metalinėmis skulptūromis, pasisupome ant sūpynių. Pusdienis prabėgo nepastebimai, nes keliaudami ne tik pabendravome, sužinojome daug naujo, bet ir turiningai pailsėjome.

7b klasės mokinys Vilius Smilgevičius

 

Puslapis 9 iš 10

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

Nacionalinė švietimo agentūra

Reklaminis skydelis

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Žarėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis