Paminėta Vasario 16-oji

Vasario 10-osios rytas „Atžalyne“ buvo šventiškas: visa progimnazijos bendruomenė, pasidabinusi trispalve atributika,  rinkosi į aktų salę paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dienos – Vasario 16-osios. Renginio pradžioje buvo sugiedota „Tautiška giesmė“. Direktorius į salės priekį kvietė drąsiausius mokinius, kurie atsakinėdami į klausimus priminė visiems susirinkusiems svarbiausius 1918 metų vasario 16 dienos įvykius ir siuntė Lietuvos žmonėms šventinius linkėjimus. 

Renginį organizavo ir vedė 5a, 5b ir 5c klasės mokiniai su klasių vadovėmis Laima Petrulaitiene, Maryte Beinoriene ir Loreta Jankauskiene bei būrelio „Piliečio žadintuvas“ nariai, vadovaujami istorijos mokytojos Vilmos Savickienės. Gražiai skaidrėse buvo pristatyta Lietuvos valstybės istorija, skambėjo eilėraščiai ir dainos apie Lietuvą. Per antrą pamoką penktokai 5–8 klasių atstovus pakvietė į Molbertų klasę kurti piešinių „Kur prasideda Tėvynė“. Kūriniai bus eksponuojami progimnazijos erdvėse.

Su Gimtadieniu, Lietuva!

„Bendraminčiai“

 

 

Linksmų žaidimų pertrauka

Vasario 9 dieną po 4 pamokų šeštokai 5–8 klasių mokiniams organizavo žaidimų pertrauką. Mokiniai linksmai žaidė „Diena–naktis“, „Uno Haris Poteris“, „Sugedęs telefonas“, „Pagalvok ir suvaidink“. Aktyviausi žaidėjai apdovanoti saldainiais.

6a klasės vadovė Asta Daukantienė

 

 

Trečiokai mokėsi Telšių STEAM centre

Gamtos mokslų, technologinį ir inžinierinį raštingumą 3b klasės mokiniai tobulinosi Telšių STEAM centre. Susipažinę su moderniai įrengtomis laboratorijomis, tyrė gintaro savybes, jungė elektros grandinę. Įgijo ne tik žinių, bet ir patyrė puikių emocijų.

3b klasės mokytoja Irena Bugelienė

 

 
Menino skaitymo konkursas

Vasario 1 dieną progimnazijoje vyko sielų šventė – meninio skaitymo konkursas. Jame dalyvavo 14-ka 5–8 klasių mokinių, kuriems konkursui pasiruošti padėjo lietuvių k. ir lit. mokytojos Danguolė Eirošienė, Jūratė Šliažienė ir Audra Arlauskienė. Renginį vedė7b klasės mokiniai Eva Lukauskaitė ir Gustas Abelkis. Meninio skaitymo konkursas – tai kruopštaus ir ilgo kūrybinio darbo rezultatas, kuriuo pasidžiaugė ir mokytojai, ir skaitovai. 

Vertinimo komisija – direktoriaus pavaduotoja Jadvyga Dapšienė, pradinių klasių mokytoja Jūratė Petrulienė ir bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė – išrinko pačius talentingiausius skaitovus. Konkurso nugalėtojais tapo 5a klasės mokinė Ugnė Bukantaitė ir 6a klasės mokinys Arijus Vaclovas Jonušas, II vieta skirta 8b klasės mokiniams Sofijai Slavinskytei ir Elijui Bagužui, III vieta – 5a klasės mokinei Gabijai Vaitkevičiūtei, 5b klasės mokinei Deimantei Andriuškaitei ir 8b klasės mokinei Emilijai Metrikytei. Konkursą stebėjęs progimnazijos direktorius dėkojo skaitovams ir juos ruošusioms mokytojoms bei apdovanojo mokinius Padėkos raštais.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Audra Arlauskienė

 

Keramikos darbų paroda

„Niekuomet žmogus nėra toks gražus, koks jis yra kurdamas“ (Vydūnas).

Progimnazijos priešsalės erdvėse keramikos kūrybinės terapijos grožius pristato 1–7 kl. mokiniai.

Keramikos terapija padeda mokiniams išreikšti savo jausmus, išlaisvina nuo užslėptų emocijų, moko ugdytis kantrybę, suteikia jausmą būti reikalingam ir svarbiam, atpalaiduoja, lavina vaizduotę, patiriamas saviraiškos ir bendravimo džiaugsmas.

Dailės mokytoja Ligita Kaziukonė

 
Netradicinė literatūros pamoka

Literatūros pamokos mokiniams suteikia galimybę ne tik susipažinti su lietuvių ir kitų tautų rašytojų kūryba, patiems išmokti valdyti plunksną, ugdytis kritinį mąstymą diskutuojant, bet ir įgyti viešojo kalbėjimo scenoje įgūdžių. Kelis kartus per mokslo metus 5–6 klasių mokiniams vedu pamokas erdviame progimnazijos kabinete su scena. Šiemet 5b klasės mokiniai per literatūros pamoką ant scenos lipo pirmą kartą. Kai kam tai buvo nemenkas iššūkis, tačiau jis buvo įveiktas. 

Džiugu, kad drąsiai mintinai išmoktus eilėraščius deklamavo, aktorinius gebėjimus parodė įvairių poreikių mokiniai. Skambėjo Jono Meko, Janinos Degutytės, Violetos Palčinskaitės ir Linos Darbutaitės eilėraščiai. Mokiniai išgyveno pačias įvairiausias emocijas ir svarbu, kad iš pamokos išėjo linksmai nusiteikę ir pasitikintys savimi.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Audra Arlauskienė

 

Edukacinė patyriminė veikla „Pažintis su gintaru“

Sausio 31 dieną 1a ir 1c klasių mokiniai lankėsi Telšių STEAM centre. Susipažinę su centro veikla, pirmokai dalyvavo didelio atidumo, susikaupimo bei kritinio mąstymo reikalaujančioje edukacinėje patyriminėje veikloje „Pažintis su gintaru“. Įgytas žinias mokiniai pritaikys vasario mėnesio teminėse pamokose, siejamose su lietuvybe.

Pirmokų mokytojos Aušra Gumuliauskienė ir Gražina Jonikienė

 

Pirmokai svečiavosi Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje

Sausio 27 dieną 1a klasės mokiniai lankėsi Telšių Karolinos Praniauskaitės viešojoje bibliotekoje. Susipažinę su atsinaujinusios bibliotekos veikla, Vaikų skyriuje dalyvavo edukacinėje veikloje „Skaitmeninė knyga“, kur skaitė skaitmeninę 3D knygą, rašė žodžius spalvingame smėlyje, pabandė mokomąją užsienio kalbų mokymo programą, susipažino su spausdintuvo 3D galimybėmis.

1a klasės mokytoja Aušra Gumuliauskienė

 

 

Puslapis 8 iš 15

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

Nacionalinė švietimo agentūra

Reklaminis skydelis

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Žarėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis