Akcija „Tapk knygnešiu, padovanok knygą“

Kovo 16-oji Lietuvoje minima kaip KNYGNEŠIO DIENA. Šią dieną pagerbiami knygnešiai, lietuvių kalbos draudimo metais platinę lietuviškas knygas, kai po 1863 metų sukilimo Rusijos imperijos valdžia uždraudė leisti ir platinti knygas lietuvių kalba.

Lietuviai šiam reikalavimui priešinosi. Lietuviškos knygos ir laikraščiai ėjo iš rankų į rankas. Milžinišką darbą atliko draudžiamų spaudinių platintojai – KNYGNEŠIAI.

Minint Knygnešio dieną, progimnazijos bibliotekininkė A. Vaičiulienė ir klasių vadovų metodinė grupė kviečia prisijungti visus bendruomenės narius ir progimnazijos bibliotekai padovanoti knygų.

Knygas atnešti į progimnazijos biblioteką arba klasės vadovui iki kovo 24 dienos.

 

 

Patirtis Telšių viešojoje K. Praniauskaitės bibliotekoje

Kovo 2 dieną Žarėnų skyriaus pradinukai lankėsi Telšių viešojoje K. Praniauskaitės bibliotekoje. Ten susipažino su bibliotekoje vykdoma veikla: 3D spausdintuvu gamino raktų pakabuką, piešė ant stiklo, spalvino ir stebėjo, kaip atgyja jų piešiniai.

Pradinių klasių mokytoja Loreta Bugvilienė

 

 

Kvietimas

Kviečiame dalyvauti Respublikiniame specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių nuotolinio viešojo skaitymo konkurse „Žodžiai į širdį“, skirtam tėvynei Lietuvai.
Mokinių įrašus galima siųsti iki kovo 20 d. adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai . Registruotis reikia https://www.semiplius.lt/ sistemoje nuo kovo 1 dienos.
Konkurso nuostatus rasite čia.
 

Spec. pedagogė renata Kulevičiūtė

 

Tarptautinis projektas „Kartu paskaitykim knygelę“

Žarėnų skyriaus 1–2 klasės mokiniai dalyvavo tarptautiniame projekte „Kartu paskaitykim knygelę“. Projekto tikslas – skatinti šalies ir užsienio lietuvių vaikų skaitymą bei domėjimąsi lietuvių rašytojos Evelinos Daciūtės kūryba, ugdyti kūrybiškumo ir komunikavimo kompetencijas. Mokiniai skaitė šios rašytojos knygą „Laimė yra lapė“, diskutavo, kas yra laimė, atliko kūrybines veiklas pagal skaitytą kūrinį.

Pradinių klasių mokytoja Rasa Kačinskienė

 

Antrokai „eTwinning“ projekte „Teach Me a Game“

Dalijamės akimirkomis iš 2a klasėje mokytojų Linos Trepkevičienės ir Jūratės Petrulienės vykdomų veiklų „eTwinning“ projekte „Teach Me a Game“. Šiame tarptautiniame projekte dalyvauja 32 ugdymo įstaigų partneriai iš 11 šalių. Vyksta mokytojų virtualūs susitikimai, aptariamos mėnesio veiklos. Vykdomos įvairios apklausos, kuriami logotipai, minima Saugaus interneto diena, kuriamos e-knygos, mokome ir patys mokomės įvairių šalių žaidimų.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Lina Trepkevičienė

 

Pirmokai respublikiniame projekte „Būk mano draugas“

„Pasaulyje nėra didesnio turto už draugystę ir nuoširdų bendravimą.“ (J.Kehoe)

1c klasės mokiniai dalyvavo respublikiniame projekte „Būk mano draugas“. Vaikai mokėsi, rašė ir siuntė laiškus savo bendraamžiams. Ugdė socialinę, komunikavimo, pažinimo kompetencijas. Smagu buvo skaityti ir draugų atsiųstus laiškus.

1c klasės mokytoja Gražina Jonikienė

 

Užgavėnės

Vasario 21dieną progimnazijoje nuo pat ryto šurmuliavo persirengėliai, skambėjo muzika ir dainos. Pradinukams organizuotos „Pamokos kitaip“, kurių metu mokiniai susipažino su Užgavėnių papročiais ir tradicijomis: žiūrėjo filmukus, dalyvavo protmūšyje, sprendė kryžiažodžius, iš įvairiausių medžiagų gaminosi kaukes, valgykloje vaišinosi blynais. 

Vyresniesims šventę surengė septintokai su muzikos mokytoja Laima Petrulaitiene ir klasių vadovėmis Danguole Eirošiene ir Jadvyga Martinkiene. Persirengėliai Užgavėnių proga linksmai sveikino bendramokslius apsilankydami kiekvienoje klasėje, per pertrauką surengė pasirodymus mokytojams. Kieme buvo sudeginta Morė ir trankiai išvaryta žiema.

„Bendraminčiai“

 

 

Sėkmė meninio skaitymo konkurse

Vasario 9 dieną Telšių švietimo centre vyko Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso (5 – 12 kl.) savivaldybės etapas. Jame dalyvavo ir du mūsų progimnazijos mokiniai: Ugnė Bukantaitė, 5a ir Arijus Vaclovas Jonušas, 6a. Skaitovus vertino komisijos nariai iš Telšių Žemaitės dramos teatro bei Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos. Džiugu, kad Ugnė užėmė I vietą ir pateko į regioninį etapą. Linkime jai sėkmės.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja D. Eirošienė

 

Puslapis 7 iš 15

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

Nacionalinė švietimo agentūra

Reklaminis skydelis

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Žarėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis