Trečiokai paminėjo Knygnešio dieną

Kovo 16-oji – Lietuvoje minima Knygnešio diena. Šią dieną pagerbiami knygnešiai, lietuvių spaudos draudimo metais platinę lietuviškas knygas. Minint šią dieną, 3b klasės mokiniams bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė priminė įvykius, kada knygnešiai narsiai kovojo už tėvynę ir gimtąjį kraštą. Šių bebaimių žmonių dėka buvo apgintas ir išsaugotas lietuviškas žodis. Vaikai susidomėję klausėsi apie knygnešį Jurgį Bielinį. Jie sužinojo, kad kovo 16-oji pasirinkta neatsitiktinai – tai knygnešių karaliumi vadinamo Jurgio Bielinio gimimo diena. Ugdytiniai suskaičiavo, jog knygnešiai šį kilnų darbą dirbo net 40 metų. Ta proga mokiniai suruošė kūrybinių darbelių parodėlę „Skirtukas knygai“.

3b klasės mokytoja Irena Bugelienė

 

 

 

Renginys „Naktis mokykloje – bendravimo maratonas“

Kovo 10–11 dieną progimnazijoje vyko renginys „NAKTIS MOKYKLOJE –BENDRAVIMO MARATONAS“, skirtas Kovo 11-ajai – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai – paminėti. Ši naktis jau buvo penkta – jubiliejinė. Įvairios veiklos tęsėsi nuo 20 val. vakaro iki 8 val. ryto. 
Progimnazijoje svečiavosiŽemaitijos 8-os rinktinės Mažeikių-Tirkšlių jaunųjų šaulių vadas Stasys  Pauliukas ir jaunieji šauliai, Telšių Žemaitės gimnazijos gimnazistai, buvę mūsų mokyklos mokiniai. Po renginio atidarymo kas valandą vyko vis kita veikla: „Lobio“ ieškojimas, Fizikos laboratorija, Pro+gimnazija, Sportas – sveikata, Žaidimų sala, Kinas, Diskoteka. Naktipiečiams ragavome kareivišką košę. Smagiausia buvo klasėse susiruošus miegoti, žaisti žaidimus ir plepėtis iki ryto. Tai buvo tikras bendravimo maratonas, po kurio tapome dar artimesni, geriau pažinome vieni kitus.

„Bendraminčiai“

 

Sveikatingumo žygis, skirtas Kovo 11-ajai

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną visa progimnazijos bendruomenė paminėjo keliaudama į Sveikatingumo žygį. Pėsčiomis įveikta 11000 žingsnių. Kiekviena įminta pėda buvo prasminga, nes ji laisva, nepriklausoma.

 Bendruomenę jungė draugystė, bendruomeniškumas, atokvėpis, laisvės pojūtis, sveikas požiūris į žmogaus esybę. Neišdildomą įspūdį paliko nuostabūs žiemiški gimtojo miesto ežero vaizdai.

https://www.youtube.com/watch?v=rVFEbzPw6IU

Dailės mokytoja Ligita Kaziukonė

Video autorius Laurynas Normantas

 

„Atžalyno“ balsas 2023“

Kovo 9 dieną progimnazijoje vyko tradicinis renginys „Atžalyno“ balsas 2023“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti. Konkurse dalyvavo 40 mylinčių dainą mokinių iš 1–8 klasių. Finale varžėsi 16 mokinių. 1–4 klasių grupėje „Atžalyno“ balso“ nugalėtoja tapo Reda Rudnikaitė (2a kl.), antrą vietą laimėjo Jonas Jokubauskas (3a kl.), kuriam talkino jo tėtis, trečią vietą – Skaistė Stripeikaitė (4b kl.)

Tarp 5–8 klasių mokinių „Atžalyno“ balso“ nugalėtoja tapo Gytė Vavilovaitė (5a kl.), antrą vietą užėmė Dovydas Sukauskas (5a kl.), trečią vietą – Greta Steckytė (8a kl.)Visi dalyviai apdovanoti direktoriaus padėkos raštais, o prizininkai ir dovanėlėmis. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams už puikiai atliktas dainas, tėveliams už savo vaikų palaikymą, komisijai už atsakingą ir kruopštų darbą.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

 

Antrokai „eTwinning“ projekte „Teach Me a Game“

Dalijamės akimirkomis iš 2a klasėje mokytojų Linos Trepkevičienės ir Jūratės Petrulienės vykdomų veiklų „eTwinning“ projekte „Teach Me a Game“. Šiame tarptautiniame projekte dalyvauja 32 ugdymo įstaigų partneriai iš 11 šalių. Vyksta mokytojų virtualūs susitikimai, aptariamos mėnesio veiklos. Vykdomos įvairios apklausos, kuriami logotipai, minima Saugaus interneto diena, kuriamos e-knygos, mokome ir patys mokomės įvairių šalių žaidimų.

Anglų kalbos mokytoja metodininkė Lina Trepkevičienė

 

Didžiausia nuotolinė pamoka Lietuvoje „Mokonomika“

Kovo 9 dieną visi pradinių klasių mokiniai dalyvavo didžiausioje nuotolininėje pamokoje Lietuvoje „Mokonomika“. Vaikai mokėsi kurti tvaresnę ateitį, dalyvavo susitikime su rašytoju Tomu Dirgėla. Smagu įgyti naujų patirčių.

Pradinių klasių mokytojų metodinės grupės pirmininkė Gražina Jonikienė

 

Pamoka gestų kalba

Kovo 9 dieną 1a klasėje pirma pamoka buvo ypatinga. Pamoka vyko gestų kalba. Ačiū specialiajai pedagogei Renatai už įdomią pamoką.

1a klasės mokytoja Aušra Gumuliauskienė

 

Kaziuko mugė

Kovo 3 dieną progimnazijos salėje praūžė Kaziuko mugė. Skambant liaudiškai muzikai, renginio dalyviai  galėjo ir akis paganyti, ir pirkti. Jaunieji „verslininkai“ prekiavo mediniais gaminiais, papuošalais bei įvairiais gardumynais. Šventei pasibaigus, visi į namus parsinešė ne tik gerą nuotaiką, bet ir lauktuvių iš Kaziuko mugės.

Pradinių klasių metodinės grupės pirmininkė Gražina Jonikienė

 

 

Puslapis 6 iš 15

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

Nacionalinė švietimo agentūra

Reklaminis skydelis

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Žarėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis