Mokinių savivalda svečiavosi Mažeikių Kalnėnų progimnazijoje

Gruodžio 9 dieną mokinių savivaldos atstovai, lydimi direktoriaus Kęstučio Saplinsko, pavaduotojos ugdymui Jadvygos Dapšienės ir mokytojos Dinaros Dacienės, vyko į Mažeikių Kalnėnų progimnaziją.

 Išvykos tikslas – užmegzti bendradarbiavimo ryšius tarp mokinių savivaldų. Pirmiausia mokiniai susipažino su Kalnėnų progimnazija, jos edukacinėmis erdvėmis. Po to žaidė susipažinimo žaidimus, pristatė savo mokyklas, planavo, kaip išplėsti bendradarbiavimą pasitelkiant „Kahoot“, „Zoom“ programas ir kitus būdus. Numatyta įvairių bendrų renginių. Pavasarį lauksime mažeikiškių Telšiuose. Džiaugiamės šiltu priėmimu, gražiu bendravimu, prasminga veikla kartu.

Progimnazijos mokinių savivaldos vadovė Dinara Dacienė

 

 

Akcija „Sušildykime vieni kitus gerumu“

Gruodžio mėnesį direktoriaus pavaduotoja Virginiija Svotienė progimnazijos bendruomenę pakvietė prisijungti prie Telšių moterų klubo LIONS organizuojamos akcijos „Sušildykime vieni kitus gerumu“. Mūsų progimnazijos ir Naujamiesčio skyriaus paaukotų daiktų gausa nustebino. Tai žaislai, ne tik šiltos, bet ir gražios pirštinės bei kojinės vaikams ir suaugusiesiems ir kt. LIONS klubas progimnazijos bendruomenei įteikė Padėką už pagalbą ir paramą žmonėms, kuriems labiausiai jos reikia. Esame vertinami, kaip reikšminga ir solidari pasaulinės LIONS organizacijos vykdomų iniciatyvų dalis, ir tuo didžiuojamės. Mes tarnaujame!

„Bendraminčiai“

 

Globokime  sparnuočius ir žvėrelius

Kai už lango spaudžia šaltukas ir žemę apkloja sniegas, puiki galimybė suskubti daryti gerus darbus tiems, kuriems labiausiai reikia mūsų pagalbos. „Atžalyno“ šaulių būrelis kviečia progimnazijos bendruomenės narius: mokinius, tėvelius, mokytojus bei visus darbuotojus, prisijungti prie akcijos „Globokime sparnuočius ir žvėrelius“.

Kviečiame nufotografuoti lesyklėles, ėdžias, kaip padedate miško gyventojams ir nuotraukas siųsti  iki sausio 11 d.  adresu  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai

Nuotraukos bus skelbiamos  Facebook puslapyje ir progimnazijos tinklapyje. Siųsdami nuotrauką nurodykite vardą, pavardę ir klasę. Dalyvavusiems mokiniams bus skiriamos socialinės veiklos valandos ir išrinkta globėjiškiausia klasė. 

 

 

Sėkmė respublikiniame piešinių konkurse

Prieš šv. Kalėdas Telšių vyskupijos Katechetikos centras organizavo vyskupijos mokinių piešinių, skirtų kalėdiniams atvirukams, konkursą „Aš skelbiu didį džiaugsmą: šiandien jums gimė Išganytojas“ Lk2, 10-11. Lapkričio mėnesį tikybos mokytoja Jadvyga Dapšienė visų pradinių klasių mokinius pakvietė dalyvauti pirmajame konkurso etape, kuris vyko progimnazijoje. 

Į respublikinį etapą, kuriame rungėsi 143 mokiniai, pateko keturi darbai, kurių autoriai Kristupas Klevinskis (2a klasė), Amadėja Račkauskytė (2b klasė), Skaistė Stripeikaitė (4b klasė) ir Evelina Miciūraitė (4b klasė)Kristupo Klevinskio piešinys mokiniui pelnė 3 vietą ir Populiariausio piešinio nominaciją. Sveikiname Kristupą ir jo tikybos mokytoją Jadvygą Dapšienę!

„Bendraminčiai“

 

 

Netradicinės tikybos pamokos pradinukams

Paminint trečiąją advento savaitę tikybos mokytoja Jadvyga Dapšienė organizavo netradicines tikybos pamokas 1a, 1c ir 4a klasėms. Jas vedė selezietis Piercarlo Manzo. Netradiciniu būdu kūrybiškai buvo papasakota visa Jėzaus gimimo istorija. Mokiniai ne tik susidomėję klausėsi, stebėjo, kas vyksta, bet ir patys buvo įtraukti į veiklą: nuoširdžiai ir drąsiai atsakinėjo į klausimus, visi kartu giedojo giesmelę. Dėkojame seleziečiui Piercarlo už įdomias pamokas, šiltą bendradarbiavimą.

Artėja Jėzaus gimimo šventė, tegul kiekvieną aplanko Šv. Kalėdų angelas ir atneša džiaugsmą, spinduliuojančią viltį, meilę ir tikėjimą.

„Bendraminčiai“

 

 

Kalėdiniai skaitymai

Progimnazijoje jau tradicija tapo gruodžio mėnesį skaityti kalėdinę pasaką. Šiemet pradinių klasių mokiniai su mokyklos bibliotekininke Aušra ir savo klasės mokytojomis skaitė pasaką „Kalėdinė naktis“, diskutavo apie Kalėdų naktį vykstančius stebuklus, papuošė progimnazijos biblioteką savo sukurtomis eglutėmis. Linkime visiems linksmų Kalėdų ir sulaukti Kalėdų stebuklo.

Bibliotekininkė Aušra Vaičiulienė

 

 

Bažnytinės muzikos ansamblio laimėjimas

Gruodžio 13-tą dieną Telšių kultūros centre jau tryliktą kartą vyko šventinis Telšių rajono vaikų ir moksleivių chorų bei vokalinių ansamblių konkursas „Betliejaus žvaigždė 2022“. Mūsų progimnazijos Bažnytinės muzikos ansamblis ( vadovė Laima Petrulaitienė) konkurse užėmė 1 vietą. Sveikiname nugalėtojus ir jų vadovę!

 „Bendraminčiai“

 

 

Integruota pamoka „Kalėdinis meduolis. Mokomės iš vyresniųjų“

Gruodžio 16 d. vyko šventinės bendrystės integruota 1a ir 7a klasių (mokytojos A. Gumuliauskienė ir J. Martinkienė) pasaulio pažinimo, dailės ir technologijų pamoka „Kalėdinis meduolis. Mokomės iš vyresniųjų“. 7a klasės mokinės paruošė skaidres apie kalėdinių meduolių kepimo tradicijas, mokiniai žiūrėjo filmuką apie kalėdinius papročius, žaidė žaidimus, kepė ir dekoravo meduolius bei piešė, kas pamokoje labiausiai patiko. Tai buvo puiki bendrystės patirtis.

1a klasės mokytoja Aušra Gumuliauskienė

 

 

Puslapis 3 iš 8

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.Naujienų srautas

Lankytojų skaitiklis

Reklaminis skydelis

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

Nacionalinė švietimo agentūra

Reklaminis skydelis

VšĮ Švietimo tinklas

Reklaminis skydelis

Mokinių maitinimas

Telšių "Atžalyno" progimnazija
Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Ryškėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Telšių "Atžalyno" progimnazijos
Žarėnų skyrius

Maitinimo paslaugos tiekėjas
VšĮ „Bruneros”

Palangos g. 30C, Kretinga LT-97123
Rašykite mums: info@bruneros.lt
Nemokamas kokybės telefono numeris 8 800 51010
Tel.nr. +370 613 07027

MAITINIMO ORGANIZAVIMO
TVARKOS APRAŠAS


VALGIARAŠČIAI

Augink Rūpinkis Mylėk

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis