„Atžalyno“ šaulių būrelis kviečia  5-8 kl. mokinius dalyvauti kūrybinių darbų konkurse-parodoje „Laisvės karta jiems sako AČIŪ“

Artėjant 1991 m. sausio įvykių 30-osioms metinėms, kviečiame  dalyvauti konkurse „Laisvės karta jiems sako AČIŪ“.

Konkursu siekiama skatinti domėtis Lietuvos laisvės kovų istorija, ugdyti pilietiškumą, puoselėti tautinius jausmus ir istorinę atmintį, skatinti kūrybiškai pažvelgti į istorinius įvykius, formuoti ir perteikti savitą jų vertinimą meninėmis formomis.

Vertinant darbus bus vadovaujamasi šiais kriterijais:

1. Kūrybinio darbo atitiktis tematikai.

2. Meninio darbo kokybė.

3. Originalumas ir įtaigumas.

Darbelius aptarsite su dailės ir technologijų mokytojais.

Kūrybinių darbų nuotraukas ar filmuotą medžiagą siųsti dailės ir technologijų mokytojams iki sausio 15 d.

Originaliausių darbų autoriams - padėkos raštai.

Linkime sėkmės!

ĮSAKYMAS

ĮSAKYMAS DĖL VAIKŲ, UGDOMŲ PAGAL PRADINIO UGDYMO PROGRAMĄ, NUOTOLINIO UGDYMO, PRIEŽIŪROS IR MAITINIMO ORGANIZAVIMO

SPRENDIMAS

SPRENDIMAS DĖL VAIKŲ, UGDOMŲ PAGAL PRADINIO UGDYMO PROGRAMĄ, NUOTOLINIO UGDYMO, PRIEŽIŪROS IR MAITINIMO ORGANIZAVIMO ĮSTAIGOSE BŪTINŲ SĄLYGŲ

Informatikos konkursas „Bebras“

2020 m. lapkričio 9 d. – gruodžio 4 d. Lietuvoje įvyko 17-asis mokinių informatikos ir informatinio mąstymo konkursas „Bebras“. Jis buvo kiek kitoks, nes vyko keturias savaites nuotoliniu būdu. Konkurse mokiniai buvos suskirstyti į grupes: nykštukai (1–2 klasės) – dalyvavo 1 795 mokiniai, mažyliai (3–4 klasės) – dalyvavo 2 612 mokiniai, bičiuliai (5–6 klasės) – dalyvavo 10 304 mokiniai ir draugai, (7–8 klasės) – dalyvavo 6 805 mokiniai. Pradinių klasių mokiniai atliko 15 užduočių ir galėjo surinki 180 taškų, o 5–8 klasių mokiniai atliko 18 užduočių ir galėjo surinkti 216 taškų.

Šiame konkurse dalyvavo net 150 mūsų progimnazijos mokinių. Rezultatai labai džiugina. Šauniai užduotis atliko pradinių klasių mokiniai. Į geriausiųjų 50-tuką pateko Gabrielius Savickis (2b kl.). Jis surinko 132 taškus ir Lietuvoje užėmė 22 vietą. Aistė Bučiūtė (2b kl.) surinko 128 taškus ir Lietuvoje užėmė 42 vietą. Eglė Smilgevičiūtė (3b kl.) ir Dovydas Sukauskas (3a kl.) surinko po 168 taškus ir Lietuvoje užėmė 9 vietą, o Gytė Vavilovaitė (3a kl.) surinko 160 taškų ir yra 27-oji. Arijus Vaclovas Jonušas (4a kl.) surinko net 180 taškų ir Lietuvoje užėmė 1 vietą. Šauniai sekėsi ir Jokūbui Kaveckiui (4a kl.), kuris surinko 168 taškus ir Lietuvoje 18-as.

Vyresnių klasių mokiniams sekėsi sunkiau, bet galima pasidžiaugti, kad Paulius Sosnovskis (8a kl.) surinko net 166 taškus ir Lietuvoje yra 20-as.

Rajono mastu 1-ąją vietą užėmė Viltė Urnaitė (1b kl), Gabrielius Savickis (2b kl.), Dovydas Sukauskas (3a kl.), Eglė Smilgevičiūtė (3b kl.), Arijus Vaclovas Jonušas (4a kl.), Vilius Smilgevičius (5b kl.), Viltė Jociutė (6b kl.), Paulius Sosnovskis (8a kl.).

Informacinių technologijų mokytoja Sonata Kazokevičienė

INFORMACIJA DĖL PRADINIO UGDYMO

Informuojame, kad vadovaujantis 2020 m. gruodžio 14 d. Nr. 1418 Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo papunkčiu 2.2.9.2. ugdymas mokyklose pagal pradinio ugdymo programą vykdomas nuotoliniu būdu. Pradinukams atostogos baigiasi 2020 m. sausio 3 d., pamokos prasideda sausio 4 d. nuotoliniu būdu.

Jaukių artėjančių Naujųjų metų švenčių.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

INFORMACIJA DĖL 5-8 KLASIŲ MOKINIŲ ATOSTOGŲ

5-8 klasių mokinių žiemos (Kalėdų) atostogos prasideda 2020 m. gruodžio 23 d. ir baigiasi 2021 m. sausio 5 d. Į mokyklą (nuotoliniu būdu) mokiniai grįžta sausio 6 d.

Gražių ir jaukių Šv. Kalėdų, turiningų atostogų.

Su vidine palaima kurkime šventinę nuotaiką vieni kitiems

Artėjant Šv. Kalėdoms organizavome kasmetinę akciją „Su vidine palaima kurkime šventinę nuotaiką vieni kitiems“. Sveikinimų atvirutes ir saldumynų padovanojome Telšių katedros parapijos Caritui. Pasak kanauninko Vyginto Gudeliūno, sveikinimai Šv. Kalėdų proga pasiekė brolių ir sesių širdis, o saldumynai suteikė šventinės nuotaikos Carito valgykloje maitinamiems žmonėms.

Nuoširdžiai dėkojame prisidėjusiems prie akcijos 2b, 3a, 4a, 4b klasių mokiniams ir jų mokytojoms ir sukūrusiems sveikinimo atvirukus. Gera ir prasminga kurti šventinę nuotaiką dalijantis vieniems su kitais.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jadvyga Dapšienė

,,Rokoukiamies ėr korkiam žemaitėškā“

Kasmet Telšių rajono savivaldybės kultūros centras organizuoja regioninį vaikų ir moksleivių žemaičių kūrybos ir žemaitiškų skaitymų konkursą ,,Rokoukiamies ėr korkiam žemaitėškā“. Konkurso tikslas – populiarinti žemaičių tarmės ir potarmių tradicijas, taikant šiuolaikines tarmiškos kūrybos formas.

Šiais metais dėl karantino jis vyko virtualiu būdu. Dalyviai savo darbus turėjo nufilmuoti ir siųsti organizatoriams. Žemaičių kūrybos kategorijoje dalyvavo mūsų progimnazijos 6b klasės mokinė Samanta Bumblauskytė. Ji konkursui pateikė žemaitišką pasakojimą „Baisus žvieris“, už kurį buvo apdovanota organizatorių padėka ir puikiomis dovanomis.

Džiugu, kad kiekvienais metais vykstantis konkursas ,,Rokoukiamies ėr korkiam žemaitėškā“ skatina žemaičių kalbos vartojimą ir jos gyvybingumo puoselėjimą.

Lietuvių k. ir lit. mokytoja Jūratė Šliažienė

Puslapis 1 iš 6

Mokytojams

Ši svetainės sritis skirta svetainės administratoriams.

Naujienų srautas

Elektroninis dienynas

Reklaminis skydelis
Paspaudę nuorodą pateksite į elektroninį mūsų progimnazijos dienyną.

VšĮ Švietimo tinklas

Mokinių maitinimas